Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi lesz, ha meghalun...

Szerinted mi lesz, ha meghalunk? Ugy értem, mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tudom biztos volt már ilyen kérdés, de minél több válasz tudok annál több közül birok válogatni, hátha az enyémnél van jobb is:

Szerintem ha meghalok ujra kezdem az életemet, persze az előzőkre nem emlékszem, csak a megérzéseimből és DeJaVu-ből tudom kicsit moderálni az életemet, igy mindig másképp alakul.

Szerintetek?

Mert azt elég nehéz elképzelni hogy nem történik semmi.... :P


17-f


2009. febr. 23. 20:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
A piros bogyót Te döntöd el, hogy meg eszed-e viszont meghalni mindenki meghal, úgyhogy marad a beletörődés (és félelem) vagyis jönnek találgatások.
2009. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hát le birom esetleg fagyasztani magam, mint a Disney emberke mig kitalálják mi a halál,d e ugyanugy elveszteném a szeretteimet, szal inkább meghalok xD aztán lesz ami lesz...
2009. febr. 25. 20:58
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"inkább meghalok xD aztán lesz ami lesz..." Ebben azt hiszem egyetértünk. :->


Egy pár fontos dolgot viszont kihagytam az előző válaszomból:

a piros bogyót meg lehet vizsgálni, hogy ártalmas-e úgyhogy ennél nem kell találgatni. A halált viszont nem lehet megvizsgálni az ember fél tőle, tudja hogy egyszer meghal oszt kitalál meséket, hogy el tudja fogadni a halált. (de természetesen ezeket nem tudja bebizonyítani)

2009. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

De azt se tudja bebizonyitani hogy a mesék nem valódiak...

Hmm szeretnék veled bővebben beszélni, persze csak ha te is benne vagy :) MSN?

2009. febr. 25. 22:12
 25/32 anonim ***** válasza:
88%

Előbb annak kell bizonyítani, aki állít valamit. (Vagyis előbb a mese létezését kell bebizonyítani.) :-)


MSN-em nincs. :-(

2009. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Valahogy biztosan birunk komunikálni, bármi más?

Googletalk-gmail

skype


de ha nem akarsz nem kell :D

2009. febr. 26. 22:45
 27/32 anonim válasza:
100%
Van olyan ismerősöm aki meghalt, de újra élesztették és ő azt mondta, hogy nem tapasztalt semmit nem érzett semmit, olyan volt mintha nem is lett volna. szal. furcsa bár ezt mindenki másképp éli meg... és máshogy fogja fel, van aki fél van aki nem.
2009. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már régi a kérdés, de nem állhatom meg, hogy ne válaszoljak.

Nekem leállt a szívem és négyszer élesztettek újra. Engem is mindig érdekelt a téma, úgyhogy csalódással vettem tudomásul, hogy nem történt semmi. Nem érzékeltem semmi, nem léptem ki a a testemből és nem láttam magam felülről ahogy újraélesztenek. :(

Bár amikor az intenzíven voltam, bár már kommunikáltam az emberekkel, de nem emlékszem rá, akkor folyton azt mondtam, hogy itt áll mellettem a bátyám. Mindenkire ráhoztam a frászt. Soha nem volt bátyám...

Én abban hiszek a reinkarnációban és nem félek a haláltól.

2009. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Egyébként a szívmegállás nem egyenlő a halállal!
2009. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, de elég közel áll hozzá. És mivel sokan állítják, hogy látnak ilyenkor fényt meg a szeretteiket...
2009. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!