Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi lesz, ha meghalun...

Szerinted mi lesz, ha meghalunk? Ugy értem, mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tudom biztos volt már ilyen kérdés, de minél több válasz tudok annál több közül birok válogatni, hátha az enyémnél van jobb is:

Szerintem ha meghalok ujra kezdem az életemet, persze az előzőkre nem emlékszem, csak a megérzéseimből és DeJaVu-ből tudom kicsit moderálni az életemet, igy mindig másképp alakul.

Szerintetek?

Mert azt elég nehéz elképzelni hogy nem történik semmi.... :P


17-f


2009. febr. 23. 20:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%

Amit a 22:22-es írt, azzal nem értek egyet.

Én például egy vagyok azok közül, aki még soha nem halt meg. komolyan! Még egyszer sem fordult elő ilyen az életemben. :))


"hisz még mindig nem tudják az emberek, hogy mért pont azt a kiválasztott személyt választja a szervezetem mikor bele szeretek"

De igen.


Mi van utána, mi van a halál után? Ezt akkor tudod meg, ha meghaltál.


"Halál nélkül értelmetlen az élet, ahogy értelmetlen az út, mely soha nem ér véget."

"Életed értelmét csak a halálod pillanatában ismered meg."

"Elmúlás nélkül nincs kiteljesedés."


Ui.: A muszály az muszáJ; a haly padig haJ.

Nem rossz szándék, csak jótanács. ;)

2009. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Azok csak feltételek, én még semmi olyat nem halottam amiben hihetnék, hogy mért pont őt választotta a szervezetem, elmondjam a sztorimat? itt van:

Egy suliba járunk, az osztály másik felében vagyok, életüönkben lehet hogy 10 szer beszéltünk pedig már 3 éve együtt vagyunk, alig nézünk egymásra, ha valamit csinál a másik lecsesszük, ugy ahogy ő enbem a zene óra után lecseszett, és mégis belé vagyok szerelmes, pedig melettem egy bomba nő van akivel nagyon jóba vagyunk, szerintem siketülne vele ösze jönni, mégse belé vagoyk szerelmes, ugye nem gondolod komolyan hogy a szervezetem olyan hülye hogy ezt csinálja velem???

2009. febr. 24. 10:56
 13/32 anonim válasza:
31%
a halál után mindeki felmegy a menybe isten kapujához ot dől el anak alapján kinek mijen bune van hogy a pokolba vagy a menyországba megy e aki a megybe kerul anak a szeleme haza szokot járni sokszor meg is tud soféle képen mutatkozni és isten a kapuba mindenkinek nint egy tv ben lepőrgeti előte az egész életét a rosz és jocselekedeteit.
2009. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%

Kiskoromban megkérdeztem a Paptól, hogy mit csinálunk a mennyben. És ő erre azt mondta, hogy örülünk. :-&

De minek örülünk? Én is úgy képzelem, mint te, hogy halálunk után egy másik testbe vándorlunk és újra jön egy élet és így tovább. De ha jobban belegondolok tényleg nincs semmi utána. Mert pl. a kutyák hova jutnak ha meghalnak? Mi lesz velük? És az ember nekem semmivel nem ér többet, mint egy kutya. Jobban szeretem a kutyámat, mint a testvéremet. Valami régi vallás szerint az emberek lelke az szerint vándorol el másik testbe, hogy hogyan élt. Ha bűnözött stb. akkor abból kb. egy giliszta lett következő életében. Így az állatok is lehettek emberek.

De ami a Szellemekkel suttogó-ban van az is hihető. De ott is hova jutnak a tovább lépett lelkek?

2009. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
10%
NÁLUNK AZ A MONDÁS HA MEGHAL VLAKI A CSALÁDBA AKOR ANAK A LELKE UJÁSZULETIK A CSALÁDBA PL MÁSFÉL ÉVE ELVETÉLTEMÉS UTÁNA KIDERULT HOGY A NŐVÉREM TERHES MOST ISMÉT KORASZULÉSEM VOLT KISFIAMVOLT ÉS A SOGOROMÉKNÁL MOST SZULETET KISFIU
2009. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én nem épp ugy gondolom, szerintem én ugyanebbe a testbe vagyok, képzeld el mint egy nagy kereket, rajzolj rá egy piros vonalat, na ott születek meg, végigélem az életem, meghalok, és ugyanugy ujjászületek, azzal a kivétellel hogy a gondolataim változhatnak hisz azt a lelkem irányitja, de mivel a lélekben nincs agy, memória, igy nem emlékszünk az előző életünkre, de mivel az egész ugyanolyan csak itt ott egy kis eltérés igy néha néha valamicske beugrik, ez a Dejavu...
2009. febr. 24. 20:34
 17/32 anonim ***** válasza:
46%
Nekem most a szívem legközelebb ahhoz húz, hogy talán szellemek leszünk halálunk után.Hiszen ha belegondolunk arra van a legtöbb ugymond bizonyiték. Tele van a youtube szellemes videokkal.. tegyük fel van fent 500, elismerem abból 300-400 kamu de a maradék tuti nem.Meg sok olyan dolog van amiből erre lehet következtetni mint pl a korházakban lévő ujjáélesztések stb vagy pl amit te is irtál..csak az a baj hogy ezzel felmerül egy újabb kérdés: Ha szellemek leszünk akkor hova megyünk? Itt kovájgunk a földön?:)..
2009. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg tudunk halni, fel is tudnak éleszteni minket, de pár másodperc az egész, ha jól sejtem megáll a vérkeringés, igy az agyba nem jut oxigén,a z pedig nem tesz jót neki, valószinű pár perc alatt elhal fél agyunk, igy nem tudhatunk meg semmi többet a halálról még egy ideig, de a mai világban szerintem sikerülni fog valahogy, előbb utóbb valamit kitalálnak az emberek :)
2009. febr. 24. 22:15
 19/32 anonim ***** válasza:
63%

"...nagyon félek attól hogy semmi nem lesz ha meghalok,..."


Na az ilyen emberek az ilyen félelmeik miatt találgatnak ki olyan BAROMSÁGOKAT, hogy "ha meghalunk újjászületünk, mennyország, túlvilág" stb. ... És csak azért találja ki, hogy BIZTATGASSA MAGÁT!


A kérdésre válaszolva:

szerintem ha meghalunk, akkor nem létezünk soha többé. (Ez az amit az emberek nem akarnak elfogadni, úgyhogy találgatnak.)

2009. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Nem teljesen, attól még hogy félünk lehet hogy van odaát valami...

Az olyan lenne mint hogy félek ha meg eszem ezt a pisor botyót meghalok, és ezért kitalálja az ember hogy lehet hogy nem halsz meg, lehet hogy álomba merülsz, vagy hogy elmulnak tőle a pattanásaid, elvégre bármi lehet.....

Szóval nem az miatt vannak a mesék hogy félünk, ez logikailag nem helyes :)

2009. febr. 25. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!