Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amióta az eszemet tudom,...

Amióta az eszemet tudom, iránytévesztő vagyok. Nagyon gáz ez?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan a jobb, bal irányokat keverem. Már kicsi koromban is a pl az emeld a jobb kezed felkiáltásra én a balt lendítettem. Nagyon cikinek érzem, ma is beégtem ezzel kapcsolatban. Pedig nem vagyok csökkent értelmű, semmi ilyesmi. Közületek van itt olyan, aki hasonlóval küszködik? Miért van ez? Borzasztóan szégyellem. Adódhatnak emiatt komolyabb gondjaim is az életben? (egy lány)
2009. febr. 19. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok én is így vagyok ezzel! Nekem ez a két szó ilyen ürességet idéz elő az agyamban, egyszerűen nem jelent nekem semmit se a jobb se a bal. Esetleg ha van rajtam óra, akkor tudom, h az a bal. (Viszont az órát meg nem tudom leolvasni, ami ennél is sokkal gázabb, ezért legtöbbször nem hordok órát :D) Hát nemtom mi lehet a baj, kiskoromban nem emléxem, hogy ezt valaki gyakorolta volna velem, se oviban, se itthon, pedig sokat foglalkoztak velem (egyedüli gyerek vagyok)
2009. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!