Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Amióta az eszemet tudom,...

Amióta az eszemet tudom, minden évben egyszer, az orrom melett, minden július 27-én egy karcolás van. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Mindíg reggel arra ébredek ezen a napon, hogy ott egy karaolás, de mindíg pontosan ugyan azon a helyen. És mint egy átlagos seb begyógyúl és eltűnik, de mitöl lehet?
2011. aug. 12. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már látom, hogy Te leszel a Következő Feri, aki a kukában köt ki, miután 404 végrehajt az orrodon egy gyors implantátumelhárító műtétet, melynek komplikációja folytán el kell távolítani az összes működő képes belső szervedet és utána ha már úgyis megvan, mehet a fekete piacra :D
2011. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló csak anyit értettem ebből, hogy enyhén szólva hül*e vagy! A kérdésre válaszoljon léci valaki, mert már eléggé frusztrál ez a dolog.
2011. aug. 12. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem beképzeled. Nem hiszem, h az elejétől fogva lejegyezted a dátumot h naa ma van egy karcolásom, hátha jövőre is lesz. menny márr xd
2011. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kitaláció! Azért jegyeztem meg, mert minden évben ez van. És ilyesmivel nem szaladhatok orvoshoz.
2011. aug. 12. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Te leszel az új Michael Jackson!
2011. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Minden évben odamész a tükör elé és véletlenül felkarcolod a műkörmöddel (ugye eltaláltam?) az orrodat, ahogy meg akarod vizsgálni, hogy ott van-e a karcolás.
2011. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Aznap van a szülinapom :D
2011. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Túl sok Harry Pottert nézel.:)Am nekem is akkor van a szülinapom.:)
2011. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1. fiú vook

2. tényleg sok harry pottert nézek, de biztosan nem emiatt van

3. mér nem lehet ezt elhinni?

4. már leközelebb megmutatom az orvosnak.

2011. aug. 13. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!