Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből mire lehet következtetni...

Ebből mire lehet következtetni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom február negyedikén szakított velem,könyörögtem neki át is jött meg beszélni a dolgokat,azt mondta ki hült a szerelem Nála.Mégis ő keres fel msn-en ő ir..ő szólít meg mindíg ha össze futunk,ma reggel majdnem le késte a vonatot,és el suhant melettem de vissza fordul a lépcső tetejénél és integettett meg a vállamat is meg simogatta gyorsan,kérdezte hogy le e ülök a vonaton,mert álltam,abarátnőim meg azt mondták hogy mindig engem nézett,,ha nem is mindig akkor sűrűn rám nézett..nem tudom hova tenni a olgot..ahogy le szálltam a bsuzról integettett és vissza intettem neki..vissza akar jönni vagy csak kötelességének érzi hogy kedves legyen velem?nem tudom mit gondoljak...:S
2011. febr. 16. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ki felejtettem 2 évet voltunk együtt..és meg történt egy és fél év után a sex is köztünk 16 éves lány vagyok.Úgy bánik velem egyszer mintha semmi sem történt volna mászor meg egy rongybabűval akinek se szíve se lelke mintha nem lennének érzéseim..úgy bánik velem--
2011. febr. 16. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát mégse hűlt ki :))

Szerintem megérdemelné, ha így bánik veled (rongy és semmise), hogy kicsit túráztasd.

2011. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég érdekes a dolog,nem is szeretnék nagyon belefolyni.

Így elsőre(nekem)olyan érzésem van mintha 1 másik lány miatt "ejtett"volna.Viszont az meg nem jött össze.

Maradna a klasszikus mondás "ló nincs,jó a szamár is."

(gondolom mások is válaszolnak)

2011. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy más lány e meg a legjobb barátai iskérdezték,azt mondta nem lány és hogy kilátásban sincs neki majd olyan 2-3 hónap mulva fog csak..de ő nem annyira csajozós..meg próbálom vissza szerezni te még túráztatom egy kicsit..:)
2011. febr. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!