Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Érdekesség?...

Ez hogy lehet? Érdekesség? Ebből lehet arra következtetni, hogy ma van ovum?

Figyelt kérdés

Reggel kíváncsiságból csináltam egy ovutesztet! Negatív lett. Úgy értem,hogy controll vonal halvány, de azért látszott, teszt vonal elég halvány. Most délután csak úgy megcsináltam még egyet, ezen már jóval halványabb a controll is és teszt!

Ebből következtetni lehet arra,hogy ma van ovulációm? Tegnap sajnos nem csináltam! Azért lehet halványabb, vagy csak azért mert délutáni vizelet!


2011. ápr. 7. 15:40
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ovutesztet amúgy is délután érdemes csinálni, de a kontroll csíknak mindenképpen erősnek kéne lenni. És az ovuteszt lényege, hogy várható ovu előtt elkezdve minden nap csinálj egy tesztet, és abból látszik, hogy közeledik-e az ovu. Amikor egyfprma erősek, vagy a tesztcsík erősebb, az a pozitív. Az ovuteszt gyakran két csíkos, mert LH mindig jelen van a szervezetben.

2011. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!