Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik sztárba voltál "szerelm...

Melyik sztárba voltál "szerelmes"?

Figyelt kérdés
:D
2011. jan. 29. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bill Kaulitz xD

15/L és te??

2011. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én szerintem az összes hímneműbe xD
2011. jan. 29. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:

wentworth miller:D

adam brody:D

david beckham:D


14/L

2011. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hilary Duff :D
2011. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
T.Mills
2011. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Drake Bell
2011. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a kérdés, mert igazán ilyenről senkinek nem beszél az ember...


Körülbelül 11-12 éves voltam, amikor nagyon tetszett Hugh Grant. Természetesen még fiatalabb volt. A lehető legtöbb filmet beszereztük és/vagy megnéztük, ahol játszották őket. 3-4 kivételével az összeset láttam.


Aztán jött Fenyő Iván. :P Na, ő az, akit ha meglátok, még most is "összeszorul a szívem"... Szégyen, nem szégyen, én fülig szerelmes vagyok/voltam belé. Tudom, hogy sok rajongója van, de sokszor gondolkoztam azon, hogy majd egyszer színésznő leszek (a legjobb az egész világon), és megismerkedünk, majd összeházasodunk, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk... Nagyon nevetségesen hangzik, de már a gyerekeink nevét is elterveztem... : D

2011. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soroljam??!:D

Najó, most egy kicsit beégetem magam, leírok párat:)


Ashton Kutcher, Iker Casillas, Nick Jonas, Késmárki Zsolti, Törő Szabolcs, Jesse Mccartney, Johnny Depp.

Meg még sok más, de nem égetem be magam jobban.


Viszont Törő Szabi a mai napig nagyon érdekel.Először, mint pasi figyeltem fel rá, most már sokkal inkább érdekel azért, amiket csinál, imádom nézni, ahogyan kézilabdázik.Úgy érzem még képernyőn keresztül is tudok tanulni tőle, én is szélső vagyok általában:)

15/L

2011. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Billie Joe Armstrong


Aztán rájöttem egy idő után, hogy a környezetemben sokkal jobb (és elérhető) pasik vannak :P

2011. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eric Saade,Mario Casas,(vagyis...inkább H:D)Zayn Malik:))
2012. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!