Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha egy...

Mit csináljak hogyha egy sztárba vagyok szerelmes, és megvagyok érte őrülve?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi kinövöd :)
2010. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is ez van
2010. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Amúgy velem is ez van.:)

De ha relatíve figyelem, akkor nem olyan elérhetetlen az illető.

Szerintem legyél érte bezsongva, az elején elég szar lesz, az igaz, de utána már úgy is gyengülni fog a rajongásod iránta.:)

2010. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Igazából az a baj, hogy akármelyik koncertre elmegyek, mindig integet, kacsint, szivet mutat..ilyenek..

és ez már annyira bezsongatta az agyamat hogy szerelmes lettem de nagyon:)

2010. febr. 12. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem amúgy egy sportolóval van hasonló.

2éve láttam meg, de először nem is nagyon figyeltem fel rá. Aztán rájöttem, hogy hoppá, nekem tetszik ez a pasas.:D

Mostmár tök simán el tudom nézni a tv-ben, és nincs "mosolyoghatnékom", mikor látom.:)

Szóval nekem már elmúlt ez az őrült rajongásom, de még mindig tetszik az illető.:)

2010. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na melyik gyerek "sztár" az?
2010. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kommentedből gondolom hogy magyar az illető és így akár még esélyed is lehet. Itt vagyok én, egy külföldi énekesbe zúgtam bele régebben, és később össze is jöttünk. Igaz csak 1 hónapra, de ez is csak rajtam múlt. Próbáld meg te is. Persze csak ha már elmúltál 14:)
2010. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SP? :DDD
2010. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat..

Azaz SP az:D

2010. febr. 12. 22:42
 10/10 anonim válasza:

Nos mit mondhatnék, én 18 éves vagyok, és 12 éves korom óta vagyok így:SIgaz nem zenésszel, hanem színésszel. Ebben a korban kicsit gázos a helyzet:S Én már nem is bízom abban hogy elmúlik, így együtt próbálok élni vele.Szerintem ne görcsölj rajta. Hátha lassan elmúlik.

18L

2012. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!