Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a kamionb...

Mit lehetne csinálni a kamionban vezetés közben?

Figyelt kérdés

a Párom kamionsofőr, és van, hogy reggel elindul,és este ér haza. Szokta vinni a laptopját, amivel filmeket néz, a telefonjával zenét hallgat, és 3G-zik. Nyelvet nem akar tanulni ott, mert idegesíti a hallás utáni tanulás (Engem is :D:D:D)...


Valami ötlet, hogy mivel szórakozzon?


(Sajnos nem tudok sokszor vele menni, pedig azt nagyon szokta szeretni :)


2011. jan. 26. 08:47
1 2
 11/15 anonim válasza:

Látom, nem érted, mire célzott a 15:30-as.

A linkelt cikkben egy teherautós balesetről írnak, ahol a teherautós belerongyolt az előtte álló(!) kocsisorba. Talán ha a söfőr vezetés közben a forgalmat figyelné és nem újságot olvas, filmet néz, stb, stb, ez a baleset is elkerülhető lett volna.

Az utolsó, VÉTLEN autóban egy anya és a gyereke haltak meg.

2011. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én értem miről beszélt, és beszélsz te is.

De akkor felteszem pontosabban a kérdésemet...


Mivel tudná a párom elütni az idejét, miközben órákat vezet, vagy áll egy átvételnél, s mindeközben persze senkit nem fog veszélyeztetni?

2011. febr. 3. 13:36
 13/15 anonim ***** válasza:
egy hónapig tudom nélkülözni?sajnos ez nem kedv kérdése hanem nincs más munka és nagy úr a muszáj!de ezt minden kamionosfeleség tudja akinek hitele van,gyerekei.és az hogy hetekig nem látjuk a párunkat nagyon megvisel mindenkit és nem lehet megszokni.addig örülj míg ti nem vagytok kitéve annak hogy kamionozni kelljen neki igaziból.
2011. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Uh, hát tényleg sajnálom, hidd el.

Pont emiatt nem akarok hiteleket felvenni, hogy ne kelljen többet dolgozni, mint amennyi muszáj.

Inkább spórolunk pár hónapig, vagy évig, de nem,nem veszünk fel hitelt.


Kitartást továbbra is :) (bíztató mosoly )

2011. febr. 7. 17:14
 15/15 anonim válasza:

01-26 09:37 ember..tudod te milyen fárasztó fél 4kor felkelni és 11kor hazajönni? még ha belföldezünk is, főleg ilyenkor nyáron amikor a kocsiba van vagy 80fok. mind1 :D


Én kabarét hallgatok, zenét (saját vagy rádió de már unalmas), a film is jó, CBzünk, felveszek stopposokat (nem kell rosszra gondolni) általában kifogom a normálisakat, ha tehetem megállok a kocsmába vagy akármibe, tömöm a fejemet ami hálistennek nem látszik :D, nézelődök óvatosan, ha már nagyon unom magam elkezdek énekelni :D, néha nyomkodom össze vissza a dudát nem tudom ki hogy van vele de nekem jó :D, olvastam már olyat is h valaki vezetés közbe verset írt

2011. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!