Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a kamionb...

Mit lehetne csinálni a kamionban vezetés közben?

Figyelt kérdés

a Párom kamionsofőr, és van, hogy reggel elindul,és este ér haza. Szokta vinni a laptopját, amivel filmeket néz, a telefonjával zenét hallgat, és 3G-zik. Nyelvet nem akar tanulni ott, mert idegesíti a hallás utáni tanulás (Engem is :D:D:D)...


Valami ötlet, hogy mivel szórakozzon?


(Sajnos nem tudok sokszor vele menni, pedig azt nagyon szokta szeretni :)


2011. jan. 26. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is sok. Filmet nézni vezetés közben. Pf... csak nehogy egyszer meglepődjön.
2011. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Az útra figyelés esetleg benne van a programban, meg a "dobozos verseny"?

(Dobozos verseny: a 91-gyel közelekedő kamion megelőzi a 89-cel haladót az autópályán, mintegy 7km-en keresztül)

2011. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kamionsofőr a férjem. Amikor elmegyek vele egy-két útra külföldre. Csak nézem, hogy hosszú autópályákon újságot olvas. Na a frászt hozza rám.
2011. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én kabarét hallgatok. A zenéket már unom, egy idő után meg idegesítő. Letöltök pár kabarét, és azt hallgatom. Ez nekem bejött.....
2011. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a filmnézés úgy zajlik ,hogy kiteszi az ablakba a laptopot, és hallgatja a filmet, és akkor néz rá, mikor szabad :)


Nagyon felelősségteljesen vezet amúgy, nem okoz balesetet, és nem úgy nézi a laptopot, hogy puff rá a kormányra, és aham, jó kerülj ki ha valami nem tetszik :D


A kabaré tetszik! Meg is mondom neki :) Újságot nem olvas, mert akkor nem tud figyelni az útra XD


Előzni pedig csak akkor szokott, ha tényleg tetű a másik :D és van esélye :D


Várok még ötleteket, mennek a kezecskék! :)

2011. jan. 26. 09:22
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
nem igazán értem,reggel megy este jön,akkor mikor dolgozik?ezt annyira nem nevezném kamionozásnak,csak szimpla belföldi sofőr,arra a kis időre meg nem elég a laptp?én férjem havonta egyszer jön haza és nem unatkozik,filmeket néz ,olvas és alszik.
2011. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Vegyen mobilnetet, és akkor vezetés közben olvashat ilyen cikkeket: [link]
2011. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti hozzászóló!

Teljes tiszteletem neked, amiért egy hónapig nélkülözni tudod a férjedet,én nem tudnám olyan hosszú időre elengedni.


Nekünk ez a nagy "munka", h 4-kor kell, és este 9re ér haza. Nem csak vezetnek a belföldi szállítok, hanem ki és be pakolnak, várakoztatják őket, mivel nem veszik le őket időben stb.


Emiatt unatkozik.

2011. jan. 28. 11:57
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló.

sajnos a hozzászólásod tükrözi a lelki világodat. Senki nem mondta, h netezni akar vezetés közben!

Normális és ésszerű gondolatok várok, leginkább logisztikával foglalkozóktól, hogy ők hogy oldották meg.

2011. jan. 28. 12:03
 10/15 anonim ***** válasza:
nemrég óta csinálhatja ha nem tud magával mit kezdeni,és akik napokat várnak rakodásra?
2011. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!