Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság ki menő a fiatalok...

Manapság ki menő a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

12-18 éves korig.

úgy értem h deszkásnak,kosárlabda csapatkapitánynak...ilyeneknek.

szerintetek melyikek?


2011. jan. 6. 12:42
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy követnek valamilyen divathullámot, hanem az hogy nem fogják fel ez mennyire gáz, a többi birka meg követi őket, csak mert van bennük annyi önbizalom hogy a hülyeséget is bátran felvállalják.. Nem az a baj, ha valaki iszik, igyon, bulizzon, de mértékkel, ne úgy hogy 20 éves korára egy darab agysejtje ne maradjon.. Az se baj ha kéthetente cserélgeti a pasijait, ha közben tud hasznos dolgokkal is foglalkozni. Az meg ha valaki depressziós, az egy dolog, de divatot csinálni belőle? XD

Az egészséges középutat kellene megtalálni, hogy az ember odafigyeljen a fontos dolgokra is, meg arra is amit élvez, csak manapság ilyen fiatalból nagyon kevés van...

2011. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 szamóca. ***** válasza:
azt nem mondtam hogy okosabb vagyok, hé :) ilyet sosem gondoltam.
2011. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
De én tudom^^ :D
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
meg még sok mást is tudok^^ de az nem ide tartozik xd addig jó míg azt hiszed csak ennyit tudok rólad :D
2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 szamóca. ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54



áá-á-ááállj.

egy szóval nem modntam hogy nem ítélem el ha valaki diavtot cisnál az öngyilkosságból. itt nem erről van szó. az nyilvánvalón visszataszító, undorító gerinctelen húzás, hiszen ezzel a valódi betegtől vonja meg a figyelmet (lásd: divat, ugysem teszi meg.)

arról sem volt szó hogy ki mennyit iszik, hogy ki mennyire figyel oda az élet valóban lényeges dolgaira. Te egyzserűen simán konzekvensen kijelentetted, hoyg van aki csatlakozott szubkultúrához, és van aki értelmiségi - ami ilyen formában nem igaz. Van olyan - igen nagy százalékban - aki valóban egy elmebeteg alkoholista deviánsmarha modjára viselkedik divatból, és azt én is elitélem. de semmi összefüggés, ugyanúgy tudok neked olyat mondani - nem is keveset - aki baromira apu pici lánya, de többet árt a társadalmunknak mint az emo teljes rétege, például.

Az hogy ki milyen divatot követ egyéni választás kérdése, és köze sincs az agykapacitáshoz.

ha egy icipicit is tanulmányoznád ezeket a szubkultúrákat rájöhetnél, hogy egyegy ilyen "szubkultúramajom" néha sokkal többet ér mint az általad felállított "értelmiségi". ezek nem mind csak a ruházatról szólnak, meg a hétvégi kannásborról.

alapvetően nem egozásból... tanult embernek gondolom magam, aki a maga módján tud jólnevelten viselkedni, mégis én is egy szubkultúra majom voltam világ életemben, de valószínűleg a társadalom több hasznot húzott eddig belőlem a munkáim és tanulmányaim miatt mint nagyon sok velem egykorú "értelmiségileg kinéző" "tucatemberből" (ami kifejezéssel szintén nem értek egyet, emrt a saját rétegemben én is az vagyok)

2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 szamóca. ***** válasza:

meg még sok mást is tudok^^ de az nem ide tartozik xd addig jó míg azt hiszed csak ennyit tudok rólad :D



nem tudhatsz te semmit rólam, én nem is létezem valójában :P

2011. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
;)
2011. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 szamóca. ***** válasza:
na mér?:) ki vagy? ismersz?:D
2011. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
mint a szelet az erdő^^ minden apró zugod^^ minden suhogásod. :D
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 szamóca. ***** válasza:
tudtam hogy valaki bekamerázta a házam :O
2011. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!