Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság ki menő a fiatalok...

Manapság ki menő a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

12-18 éves korig.

úgy értem h deszkásnak,kosárlabda csapatkapitánynak...ilyeneknek.

szerintetek melyikek?


2011. jan. 6. 12:42
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akárkit is le kéne szólni, mert nem értelmiségi. Tanulni tanulhatunk tőle is (suttyóktól). :O az emberi gyengeség ha azért szeretjük mert (buta kurv@ paraszt...) de lehet "azoktól" is tanulni. valamit. xd
2011. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 szamóca. ***** válasza:

mit nem értessz ezen?:D

van egy adott társadalom, amelyik nyilván rétegekre bomlik. ha úgy tetszik van köztük rocker, diszkos, repper, punk, "ééértelmiségiii" (na ezt csak a poén kedvéért írom, ilyen réteg ebből a szempontból krvára nem létezik:D )

szval adott a diszkos a rokker meg a repper. nyilván ha én közéjük lépek a repperek között én leszek a fekete bárány, és ott ha fejenállok s nyakonfsom magam sem lehetek jóarc. viszont a saját "szubkultúrámon" belül akár még az is lehetnék, ha nem rólam lenne szó:D

innentől kezdve nem lehet azt mondani hogy a diszkosok a menők, mert alapvetően két kérdés merül fel: mi a menő deffinicioja? és mégis hol lenne menő a diszkos?:D

2011. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 szamóca. ***** válasza:
hagyjuk már az értelmiségit...nem attól lesz valaki hude okos hogy a haja alapján ítél el valakit :)
2011. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Rád büszke vagyok szami^^:D Eltudtál távolodni a problémától és korrekt választ adtál, bár nem én tettem fel a kérdést :D de köszi^^ :D jó hogy van még ilyen (nehogy elszállj magadtól) ember :D
2011. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 szamóca. ***** válasza:
van itt ego, nem kell növelni:D
2011. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Sztm létezik egésséges egó. :O azt hívja valaki önbizalomnak. ;) :D de jól esik néha ha nem csak fikáznak nem?:D teee szaros szamóca xd:D
2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 szamóca. ***** válasza:

egyesek szerint ez már nem egészséges amit én csinálok:D

dehháhogyne. mér szaros?:D

2011. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Tagadod?:O xd há lebuktál :D ki az aki szerint ez nem egészséges?:O
2011. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 szamóca. ***** válasza:

most nem tudom miről beszélsz, zthiszem lemaradtam valamiről:D

rendszeerint azok az ebmerek akik okosabbak nálam azt hiszik hogy én túl sokat gondolok magamról x)

2011. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Szerintem okosabb mindenki nálam :O és mindenkitől tanulhatok valamit. És azért ítéljelek el mert okosabb vagy?:F pff szard le ezeket a butákat :D
2011. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!