Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitettek otthonról, hova...

Kitettek otthonról, hova mehetnék lakni?

Figyelt kérdés

Kiraktak otthonról. Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok, így az albérlet nem opció.

Van egy másik családom, egy fogadott, de ott nem tudok hétvégéken és szünetekben lenni, bizonyos okokból. Szerintetek mit csináljak?

20/F



tegnap 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Menj el dolgozni.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, de addig hol éljek?

Könnyű mondani, hogy "menj el dolgozni" nem élvezetből vagyok munkanélküli. Általában vissza se jeleznek a jelentkezésemre.

tegnap 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát más opció nem nagyon van, max a hajléktalanszálló, vagy esetleg más rokonoknál, ha van olyan.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ma Magyarországon az nem dolgozik aki nem is akar. Ilyen helyzetben mindegy mi az, mennyire alja munka, kényelmetlen, rossz munkakörülmény, messze van, három műszak, stb., el kell vállalni. Aztán munkásszálló. Ott össze tudod szedni magad, természetesen a pénzt nem elszórni, hülyeségekre költeni, hanem csak az életbenmaradáshoz szükséges minimumot költeni belőle. Így összejön albérletre. Ha az megvan, utána lehet keresni kényelmesebb munkát, de addig nem felmondani amíg 100% hogy felvettek, nem maradhatsz munka nélkül.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ADHD-m van és gyógyszert is szedek, így akármilyen munkára nem vagyok alkalmas. Volt, ahova be se engedtek a gyógyszer miatt, mert álmosít.
tegnap 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez, szomorú. Mi az oka, hogy kitettek??
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anyám sosem volt normális, ignorálta egy szimpla kérésemet, és én megemlítettem, hogy azért mások erre nme így reagáltak, hanem türelmesebben.

Este közölte, hogy menjek másokhoz, ha ennyire elfogadóak. Úgyhogy holnap le kell lépnem...

ma 00:06
 8/9 A kérdező kommentje:
De akikhez mennék, oda ugye csak hétköznapra tudok max.
ma 00:06
 9/9 anonim válasza:
Kérj bocsánatot anyukádtól, elhiszem hogy nem normális de amit ilyenkor tehetsz az az hogy anyud kedvében jársz. Mégis jobb mint hajlektalannak lenni. Tapasztalat. Én is a kedvében járok. Amint tudok, és összeszedem magam, költözök.
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!