Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elakarok otthonrol koltozni....

Elakarok otthonrol koltozni. Anyammal mar nem birok egyutt lakni, folyton szivja a verem, utal, es ugy beszel vekem mint a kutyaval, de meg csak 16 leszek januarban. Hogy koltozhetnek el otthonrol?

Figyelt kérdés

apamat szidja folyton, es hogy koltozzek oda hozza, meg hogy ott biztos, hogy sokkal rosszabb eletem lesz, mert nagyon skot stb...de anyam meg jobban az, mert 100 ft-ot is sajnal tolem, magara meg folyton kolt

apamhoz azert nem akarok koltozni, mert nagyon messze lakik es teljesen uj eletet kellene kezdenem....uj baratok, uj suli, mindem uj lesz es nem tudom hogy mit csinaljak

Szerintetek??



2013. okt. 13. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz apukádhoz menni, akkor semmit nem tehetsz.

A gyámhatóság csak akkor vesz el anyukádtól, ha ver, éheztet, nem járat iskolába.

2013. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nem akarok butaságot írni,nézz utána szerintem,de egyszer mintha olyat hallottam volna,hogy ha nem tudsz már otthon meglenni akkor magadtól bevonulhatsz olyan gyerekotthon félébe...de mondom lehet butaság.Ha apukádat nem akarod akkor sok lehetőséged tényleg nincs.Magadat eltartani ugye nem tudod még és mivel kiskorú vagy ha akarna hazahozathatna ...értem ezt ha mondjuk elszöknél(ami nagyon nagy butaság és baromi veszélyes ezért ne is gondolj rá).Kikell bírni,tudom hosszúnak tűnik,de nem olyan vészes...

Írok most pár dolgot ami lehet segítene,nem tudom..egy próbát megér szerintem...

Próbálj meg egy kicsit többet segíteni otthon...mosogatás,mosás,porszívózás...stb.ha ezeket szóvá teszi ,mert fogja ha nincs hozzászokva,ne grimaszolj csak mond azt,hogy értékeled,hogy sokat dolgozik és segíteni akarsz:)kis csel :)

aztán ha kérsz valamit és nem engedi meg,ne hisztizz,nyelj egy nagyot és ennyi...sokkolni fogod:) ha rákérdez mi van akkor ne mond azt,hogy semmi, mond ,hogy csak elfogadod ,hogy így döntött,nem érted miért,de elfogadod...ha akarja majd elmagyarázza,hogy félt vagy bármi más oka van ...

Magadnak is megkönnyíted a mindennapokat és lehet változni fog a viszonyotok egy kicsit.De ehhez idő kell,nem fog egy hét alatt minden megváltozni.Kitartást,ha ügyes vagy megenyhül és akkor neked is könnyebb lehet az életed :)

2013. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ditta323 ***** válasza:
Az élet folyamatos változás. Most a suli később munkahely. Ha nem bírod a légkört tudsz rajta változtatni.
2013. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!