Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itthon egyedi ruha boltok?

Vannak itthon egyedi ruha boltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én kérdésem az lenne, hogy itthon vannak egyedi ruha boltok? Csak mert a h&m, stradivarius, bershka stb mindenhol csak ilyen nagyon basic alapdarabok vannak, már értem miért öltözik mindenki ilyen semlegesen itthon. Eddig én csak sheinről/aliexpressről rendeltem mert hatalmas a választék, persze minőségek eltérőek, hogy mennyire jó de itt is ugyanúgy ki lehet fognik jokat, és rosszakat. Meg azért ne felejtsük el a h&m és a többi is ugyanolyan szalagon gyártott sz@r. Az igazán minőségi ruhák meg nagyon drágák szóval ezzel kell beérni. Tehát az lenne a kérdésy hogy bárhol ismertek Magyarországon jó ruha boltot ahol vannak egyedi darabok bármilyen stílusban? Akár punk, rock, emo, coquette, y2k, gyaru stb. Akár turkáló is lehet. Köszi a válaszokat!


17/L



#punk #emo #Gyaru #Y2K #Coquette #Juicecouture
ma 09:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!