Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tud bárki itthon egyedi LED,...

Tud bárki itthon egyedi LED, vagy OLED érintőképernyős kijelző gyártót, vagy olyat, aki szállít itthonra?

Figyelt kérdés
Egy még kezdetleges termék fejlesztéséhez kellene egy kör alakú, érintőképernyős LED, vagy OLED kijelző. Hosszú keresgélés után sem jutottam semmire, nem találtam egyetlen-egy céget sem, amely tud rajtam segíteni. Tud bárki segíteni nekem e téren?

2021. jan. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kör alakú? Azt hogy?
2021. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esélytelen, hogy ilyet legyártanának. Hogyan címzed meg a pixeleket kör alakú táblán? Szélesség×hosszúság??
2021. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt, hogy tudnátok-e valakit ajánlani, a részletekkel elég, ha én foglalkozom :)
2021. jan. 10. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Értjük, de ez jelenleg technológiailag kivitelezhetetlen. De tudod mit, akkor javaslok valakit. Náluk próbálkozz:


[link]


[link]

2021. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!<3
2021. jan. 10. 23:14
 6/6 anonim válasza:
2021. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!