Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találok sehol sem...

Miért nem találok sehol sem munkát?

Figyelt kérdés
Már annyi helyen kerestem felhívtam, vagy személyesen mentem be de mindig azt mondjak sajnálom de nem keresünk embereket.

okt. 2. 14:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Tud esetleg valaki valahol munkat? Barhol ahol jol fizetnek es borsodba van? Es mindegy milyen szakmám van hozzá
okt. 2. 14:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Bolti eladó/raktáros

Valami gyár

okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol szalag mellett dolgoznak. Ott mindig van felvétel, mert sokan otthagyják, a nehézsége miatt.
okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lidl,aldi, pepco, spar stb.. kisboltok mindenbe voltam mar nem vesznek fel, sehova nem keresnek rendes dolgozokat csak doakmunkasokat azt monfjak mindenhol
okt. 2. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott én nem.

Én csak Szigetszentmiklóson tudnék munkát.

Azt meg tessék elfelejteni, hogy jól fizető állást fogsz találni, ha "mindegy milyen végzettséged van" a jelszó!

okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Munkaügyinél tanfolyamszezon van, talán elcsíped. A kiemelt szakok minimálbérrel tolják (nyilván nem 8 óra) meg 30Ft kilométerenként beutazásra, 12 éven aluli gyerekre tizenezer forint plusz, csak be kell járni és figyelni meg hazaúton átfutni.
okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ismerősi körben, család, barátok segítségét kérni, ők esélyes, hogy több szem többet lát alapon találnak valamit a saját környezetükben, illetve motiváltabbak is segíteni neked, hiszen ismernek, jóban vannak veled.
okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek ismeroseim akikkel meg suliba jartam azok nagykepuek mindenre azt mondjak old meg magadba nem vagy mar 10 eves
okt. 5. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Menekülj onnan amíg fiatal vagy.
okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központ, munkaerő kölcsönző, közvetítő cégek, álláshirdetési oldalak, nagy cégek weboldalán az állás/karrier menüpont, Facebook csoportok (mondjuk ott rengeteg a kamu/spam is).


Egy csomó cég a kerítésére, kirakatára is kiírja, hogy embert keresnek, mert ez a legegyszerűbb számukra.


Átmeneti megoldásként érdemes a szomszédokba, magán házakba, lakásokba is bekopogni, hogy bármilyen ház körüli munkát elvégeznél. Kutyasétáltatás, levél gereblyézés, szemetet kivinni, bevásárolni, kerítést festeni.


Légy kezdeményező és találékony!


Ismerősöket meg szerezz! A társas kapcsolatok rendkívül fontosak az élet minden területén. Elevenítsd fel a régi barátságokat, vedd fel a kapcsolatot a rokonokkal, szerezz új barátokat, ismerd meg a környékeden élőket.

Az ember társas lény. Szüksége van a közösségre, amiben él. Minél több gondod van és minél kevésbé vagy képes ezek megoldására magadtól, annál inkább szükséged lehet a környezeted segítségére, támogatására, ösztönzésére és tanácsaira.

okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!