Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sehol se találok munkát...

Sehol se találok munkát mindenhova beiratkoztam azt vettem észre csak az kap munkát aki nagyon nagyon menyalja magát vagy ilyen kis selyem b. zik? . (lent)

Figyelt kérdés

azon gondolkodtam hogy saját erőből vagyis nem munkáltatótól kapnám a pénzt hanem a vevőtől de valami terméket kell szerezni hogy eladjam ez megoldható?


csak ezzel az a baj hogy kell kezdő tőke ami csak 6000 ft és az elég egy plüss pingvinre



2012. jún. 19. 15:26
 1/2 wml90 ***** válasza:

manapság 1re elterjedtebb a viszonteladás.. szal h veszel dolgokat, majd azt adod el, úgy h legyen belőle hasznod.

ám a 6000ft az semmi! azzal nem lehet elindulni. esetleg ha veszel rajta füzetet, és abba leírsz valami harry potterhez hasonló történetet.. majd azt eladod, és ha jó a történet, akkor már lesz pénzed :D

2012. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te jó isten! 6 rongy kezdőtőke? :-) Esetleg gyűjtsél fémet és add el MÉH telepen, ez is egyfajta kereskedés, és biztos nem ragad rajtad az áru.
2012. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!