Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem volt még barátom?

Mért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

1x szóba jött hogy kinek hány palija volt, én meg mondtam hogy még 1sem és akivel beszéltem tökre rá csodálkozott meg azt mondta hogy nem érti hogy pedig tök szép lány vagyok.

Gondolom a hiba bennem keresendő mert csendesebb ember vagyok, visszahúzódó meg ilyenek. Vannak srácok a munkahelyen tökre el tudok velük hülyéskedni az egyiknek még szerintem be is jövök de nem tudom. Nem mernek írni nekem vagy ki tudja.🥲

19l



szept. 16. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, ki tudja, meg ilyenek.

Na ez a te bajod, hogy nincs benned semmi magabiztosság, határozottság.

szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Miert nem hazudtal valamit? Ezzel csak magadat égeted

Nekem se volt szex, de mindig hazudok valamit


21 F

tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj az.

S attól, hogy valaki szép-e vagy sem... Nos nem ettől függ.

(vulgáris réteg: szép = dugnám)


Sokkal összetettebb ez a dolog.


Egyáltalán nem gond, ha introvertáltabb személyiség vagy.


Valakiknek pont ez tetszik.


Nekem is tetszik párom szolid, csendesebb oldala. Ettől függetlenül nagyon jókat beszélgetünk a kezdetek óta.


Az introvertált emberek kisebb létszámú társaságot kedvelik. 1-3fő általában.


Amíg tudsz kommunikálni a magad módján, nincsen azzal gond.


Attól, hogy szép valaki nem jelenti azt, hogy szét kell, hogy dugják.

Sok embert utasítottam s utasítok vissza mai napig.


Az, hogy kire bízod testedet nagyon nem mindegy!

Valakik letojják, valakiknek egy kevés dédelgetés is elég, hogy terpesszenek. Valakiknek pedig vannak alap elvárásaik, elveik, tartásuk.

Emellett személyiség függő.


Jómagam mindig is azzal az emberrel kamatyoltam csak, akivel kapcsolatban voltam. Jelenleg pedig van párom.


Nagyon megválogatom ki az, akinek a testemet adom, kihez érek hozzá.

S ez nem tartozik senkire.


Az ostoba emberi réteg az, aki visszakérdez vagy elkönyvel, ugyanis, aki tisztába van a világgal, az emberek sokféleségével, ok-okozatokkal az szimplán elfogadja a válaszod és nem kérdez, nem csodálkozik rá.

S pl nem kérdez olyan marhaságot "dehiszen te szép vagy, hogyhogy nem volt?"


Személyiség passzolásától a hormonillat passzolásáig jó, ha minden passzol. A szex is akkor lesz igazán jó, ha az alapok megvannak. Felesleges eröltetni. Majd amikor ideje lesz élvezni fogod.


Őszintén: miért sietnéd el? Társadalmi nyomás miatt?


Nem nekik kell megfelelni, hanem magadnak s majd a párodnak, de úgy, hogy önazonosan elfogad, aki vagy, akit te magad is elfogadsz.


1-es kommentelő... Nem kell, hogy mindenki mindenben határozott legyen.

Biztos te is voltál már határozatlan valamiben az életed folyamán... Ne legyél tuskó!


2 - nem kell hazudozni. Főleg nem, ha ismerősökről, barátokról van szó. Primitív jellemre vall. Ahogy az is, hogy visszakérdezik az illetőt aok az emberek, akivel ezt beszélték.


Komoly probléma van a fejedben, ha ezt "égőnek" tartod.


Ilyen apró dolgoknál való hazugsággal kezdődik el egy olyan folyamat, amihez hozzászoksz és egyre több hazugságot enged meg a majom agy idővel...

Gyerek vagy még!


Akkor van gond, ha 30+ felett még szűz valaki.


Az sok mindenről árulkodik. Pl. :

-szociális képességek hiánya

-kommunikációs probléma

-pszichés problémák


Ergo életképtelen, párkapcsolatra alkalmatlan egyed.

30+osan pedig az emberek már komoly kapcsolatot keresnek normális esetben, amire ilyen egyedek nem igazán a legjobb választások, főleg ha valaki családot akar alapítani.


Kérdező, nem vagy elkésve. Élvezd a világot, ismerkedj s lesz, ami lesz. Nincs az az isten, hogy ne lelj párra. Még, ha nem is lesz elsőre tartós. Megesik. (ez szól neked is 2-es)


Jómagam egy holland férfit ismertem meg magyarban, szolid, csendes, de beszédes volt velem. Nekem pont ez tetszett meg benne részben. Kellemes vele minden másodperc a mai napig. Figyelmes, törődő, őszinte ember, akivel szó szerint mindent meg lehet beszélni. Nem iszik, nem cigizik, ahogy jómagam sem. Hatalmas pontok ezek számomra.

Sose szerettem a harsány, túlbuzgó egyedeket.

Volt 2 kapcsolata, nem szép dolgot tettek vele a lányok. Sokszor kapott kosarat is. Aztán 7 évig nem volt senkije. Elvonult és inkább utazgatott ismerősökhöz európában. Nos, ebben az elvonulásba kaptam el én.

Azóta együtt vagyunk.


Mindenkinek megvan a maga oka dolgokra. Azt pedig hagyni kell, hogy saját maga mondja el, nem kell faggatni senkit.


Imádunk utazni, főleg csendes, természetközeli helyekre csillagokat nézve. Ő csillagász, én pedig fotós. Miatta kezdtem el éjszakai fotózással is foglalkozni, ami teljesen más terület a fotózásban. Azt is meg kellett tanulni, vagyis bővült a tudásom ezáltal is.


Keress te is olyan embert, akivel szívesen megosztod mindennapjaidat, tested-lelked és élvezed vele az életet.


Ha számodra egy szexkapcsolat ilyesmi extrákkal, az a te dolgod. De egészen szexkapcsolattól a párkapcsolatig bármi lehet,amit te szeretnél.

De semmiképp se erőltesd a dolgot.


N

tegnapelőtt 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pedig hazudok

Rajtam ne röhögjön senki

Egyszer kerdezték, békén is hagytak

Ha nem hazudok mar menne a téma hogy sose dugtam

Kell ez nekem? Hát nem

Tuti valamelyik kocsog beszolna ha tarsasagba vagyunk hogy sose dugtam

Kell ez nekem? Biztos hogy nem

tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik csoporttarsam is szuz es be is vallotta amikor kérdezték

Most ezzel fogják basztatni 4 evig hogy "na mivan dugtál már?"

tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es...

Azon gondolkodj el inkább, hogy milyen emberekkel ismerkedsz... Milyen emberekkel állsz szóba.


Emellett komoly önértékelési problémáid lehetnek egy erős beteges megfelelési kényszerrel.


Én anno őszintén elmondtam bárkinek, hogy szűz vagyok. Velem normálisak voltak. Kivéve egy klikk, akikről köztudott volt, hogy terpesztenek bárkinek. Elkezdtek gúnyolódva megjegyzést tenni... Mire én nevetve mondtam:

Engem legalább nem dugott végig a fél város, akiknek nem jelentesz semmit. Maximum beléd törölték a farkukat mint egy wc papírba. Ennyit érsz. - ezután égett a feje, káromkodott egyett és lelépett hisztizve a csaj.


Itt vagyok 31. Mai napig imádom a szexet, sőt hiperszexualitásom brutális, míg a többieknek csökken a libidójuk vagy már ki vannak égve...


Hosszú távon hidd el. Akik most nevetnek rajtad azok lesznek a legsz_rabb helyzetben hosszú távon. ;)


Mai napig napi 1-5 alkalom alap nálam és nincsen libidó csökkenésem, sőt ellenkezőleg. Ott hergelem és invitálom párom, amikor csak lehet.


Ne legyél hisztis gyerek és válogasd meg, hogy kikkel vagy. 😉

tegnapelőtt 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen emberekkel?

Akik az egyetemen vannak

tegnapelőtt 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!