Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy jó barátom, és nemtudo...

Delomi12 kérdése:

Van egy jó barátom, és nemtudom, hogyan közelítsek felé lassan, , de feltünően.DE!Nem vagyunk ojan viszonyban, hogy bókkolja neki. Már csókolóztam vele, de az csak mert felelsz vagy erszeztünk a baráti körünkel.Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
jún. 30. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Igazibol lassan tutibiztosan és feltünésmentesen szeretném ezt tenni.

Az nem jó, hogy ,, add önmagad", mert én mindig aztcsinálom mindenkivel.

jún. 30. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj meg írni
jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Írasból elég gyenge akár csak gondolkodásból.
jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem ártana elolvasnod néhány könyvet. Kezdésnek javasolnám a magyar helyesírás szabályai c. kötetet, az MTA kiadásában.
jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl ne add az ajkaidat csak úgy oda egy vacak játék alatt.

Sokat elmond az illetőről.


Ha olyannak ismerne, akinek fontos a tartása, önbecsülése és úgy adna neki csókot akkor már tudná az illető, hogy mi van.


Merj beszélni vele.


Mi is egy barátommal mindig őszinték voltunk és mindent őszintén megbeszéltünk. Aztán tizen év utáni első találkozón kezdetét vette egy szolid közeledés. A találkozó utáni mély beszélgetések alatt pedig vallottunk egymást felváltva apró dolgokat. Arra jutottunk, hogy jelen énjét meg akarjuk ismerni egymásnak és adunk egy lehetőséget kettőnknek.

Nem kapkodjuk el.


Valahol el kell kezdened, csiripelj. ;)

A kommunikáció alapja mindennek. A jó kapcsolatoktól a nagyon jó szexig.

júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ui.: add önmagad, mert az a legrosszabb, ha utólag derül ki, hogy nem az vagy, akinek megismert.

Csak magaddal és vele baszol ki. Feleslegesen csavargathatod majd a szívedből a fájdalmad.

Egymás idejét húznátok álarcot hordva, hosszú távon pedig felemészt. Sok megroppant lélek esik ebbe a hibába.


Önmagadnak lenni a legjobb egy kapcsolatban, igazi felszabadító érzés és mindez hozzáad a jó együttműködésben, de még a szexben is erősen kiüt.

júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó két válast, a többinek meg üzenem, hogy fáradtan gépeltem, és ha érdekel ha nem, 326 könyvet olvastam már, és egyszer a helyesírási szótárat is elkezdtem.
júl. 4. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!