Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki letiltott instragram...

Ha valaki letiltott instragrammon máshol miért nem? Úgy, hogy minden sztorim néz facen. Igaz jó ideje nem beszéltünk mert összevesztünk egy jó barátom volt..

Figyelt kérdés
Talán azt várja írjak én neki.. Vagy nem tudom, lehet csak tőbbet gondolok bele, én nagyon szeretnék beszélni vele de mikor legutóbb pár szót váltottunk is olyan távoli volt.. Viszont nem értem ha nem kíváncsi rám miért csak egy helyen tilt

júl. 20. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tiltani valakit ahhoz hogy ne beszélj vele. Normális esetben, legalábbis. Értesz ennyiből is: hagyd békén.
júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is írtam neki pont azért mert nem akarom zaklatni.
júl. 20. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Akkor mi a kérdés? Vagy mit akarsz? Vagy mit nem értesz?

Nem kell zaklatni és kész. Majd ha nem bírsz a véreddel és mégis elkezdesz irkálni neki, akkor letilt.

júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én azt írtam a barátom, és hirtelen eltűnt aminek akkor még nem tudtam az okát, és attól tartottam csak én hittem, hogy barátok vagyunk. Egyik napról a másikra tiltott és tűnt el. Nem arról van szó amit te írtál, hogy nem birok a véremmel aggódtam miatta. Nemcsak engem tiltott és zárt ki az életéből hanem mindenkit,mint megtudtam de én voltam olyan kitartó és addig kerestem míg nem írt, Ő Bipoláris és súlyos depresszióval küzdd és bizony néha a gondok a bajok maga alá temetik őt, és ilyenkor teljesen képes magába fordulni, nem mozdul ki. senkivel nem beszél. De sikerült rá vennem, hogy keressünk segítséget neki és vele maradt az anyukája míg nem lesz lelkileg jobban. Szó sincs arról, hogy nem birok a véremmel..
júl. 21. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem.

Tehát leírsz egy általános kérdést, amiből hogy-hogy nem kimarad néhány szinte lényegtelen nüansz, majd mikor ezek ismerete nélkül az ember megpróbál válaszolni, akkor ledorongolsz, hogy de hát az nem úgy van.

Tudod mit?

Segítsen neked a hóhér.

júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem írtam bele ami az én saram, csak hirtelen jött az ötlet, hogy kiirjam magamból.. De a te stílusod szerintem enyhén bunkó már ne is haragudj. Inkább a hóhér segítsen mint te, mert egy segítő szándékú mondat nem volt eddig abban amit írtál. De nem fogok egy anonim vadidegen emberrel vitatkozni teljesen felesleges lenne.. Legyen szép estéd.
júl. 21. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első két válaszom teljesen rendben van, a rendelkezésre álló információk alapján a lehető legtöbbet hoztam ki a helyzetből.

Aztán te feje tetejére állítod a szitut...

júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!