Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet buszmegállókat...

Hogyan lehet buszmegállókat és buszvonalakat hozzáadni a Google Maps-hez?Vagy ezt csak a Google tudja?

Figyelt kérdés
Az én városomban rendszeresen járnak a buszok ,de sajnos még nincs egy applikáció sem ,ami mutatná ,hogy melyik vonal honnan és hová megy!Ez egy turistának vagy egy átutazónak nehézséget okoz!Ti tudtok valamit ezzel kapcsolatban?

szept. 15. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Te fogod majd hozzáadni az útvonalakat és a menetrendeket is? Mert ezek nélkül nem lenne sok értelme. Szerintem inkább a busztársaságokat keresd meg ezzel. Mondjuk evidens lenne szó nélkül így 2024-ben...
szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzáadnám ,persze!Szerintem is evidens lenne,de hát úgy néz ki nem mindenkinek.
szept. 15. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Hozzá tudsz adni pár hiányzó dolgot, de buszmegállót nem. Legalábbis a felületen erre nem látok lehetőséget. Megpróbálhatod jelenteni, talán tesznek valamit az ügyben.
szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!