Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bejelentkezni...

Flakkaiskiller kérdése:

Miért nem tudok bejelentkezni a Google fiókomba?

Figyelt kérdés

Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon és elfelejtettem a jelszómat a Google fiókomhoz

Mikor rámegyek a elfelejtettem a jelszavam lehetőségre kéri a telefonszámot megadtam kaptam kódot beírtam a megfelelő mezőbe továbbengedett..

Erre most valami szám jelent meg hogy húzzam le az értesítési sávot és koppintsak a értesítésben található számra de nemjön semmi.. remélem van valami megoldás mert mindenem a Google fiókkal van összekapcsolva esetleg nem lehet valahogy segítséget kérni tőlük?



jún. 22. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nem vagy bejelentkezve ezzel a fiókkal? Lehet ki kellett volna lépj, mielőtt resetelted.
jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem voltam sehol máshol bejelentkezve de fel kéne ismernie az eszközt hiszem ezen voltam 1 évig..

Tuti van valami megoldás

jún. 22. 18:33
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

6,jegyű a kód, ami megjelenik?


Goggle hitelesítő szokott nàlam ilyet kérni...

jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ami telefonszámra jön azt megkapom beírom és továbbenged..

Másik ellenőrző kód pedig gmailomra jön de azt hogyan nézzem meg ha épp arra próbálok bejelentkezni? Ez akkora hülyeség..

jún. 22. 19:28
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

A goggle hitelesítő egy külön alkalmazàs, de akkkkkkkkkora hülyeség!

Nos, ha vilàgosan leírnàd, h mod hova jön,egyszerűbben lennénk.

jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vissza állítottam a telefonom gyári beállításokra

Sajnos a Google fiókomhoz elfelejtettem a jelszavam

Beírom az emailt utánna kéri a jelszót amit nem tudok ezért rámegyek az elfelejtettem a jelszavam lehetőségre..

Utánna hogyan szeretné hitelesíteni telefonszámmal beírom a telefonszámom kapok sms-ben egy kódot amit beírok a megfelelő mezőbe..utàna további hitelesítésre van szükség..

És küld egy kódot a gmailomra amit ugyanúgy be kéne írnom a megfelelő mezőbe mert úgy hitelesítené a gmailem is de nem tudom megnézni azt a kódot mert ugyebár nem tudok belépni a gmailemre ameddig nemsikerült bejelentkeznem a fiókomba

jún. 22. 20:30
 7/7 A kérdező kommentje:
És csak ezen a készüléken voltam bejelentkezve amit reseteltem
jún. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!