Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne folytatnom az éneklést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretek énekelni, viszont a szüleim nem szeretnék ha énekelnék. Suliba járok énekkarra, meg még alsóban sok énekversenyre jártam,amivel eredményt is értem el. Már egy csomó dalszöveget írtam, csak béna vagyok és nem tudtam megcsinálni a zenei alapot, pedig elképzelésem is lenne.. ilyenkor mit tudok tenni ha anyámék nem nagyon támogatnak? 🥹



#zene #Music #segitsmeg🙏
szept. 14. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leszarod.

Persze attól függ, miért nem támogatnak, erről azért el kéne velük beszélgetni.

Ha úgy vélik, hogy borzalmasan béna vagy, ezért kár bele energiát ölni, akkor azért el kéne azon gondolkodnod, hogy más hobbit keress.

Ha viszont csak az értékrendjükbe nem fér bele, akkor leszarod.

szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom miért van. tanárok, barátaim szokták mondani hogy jó hangom van, meg sokszor kérnek meg hogy rendezvenyeken énekeljek. Csak anyukamek mondjak, hogy ne ezzel foglalkozzak es hogy inkabb tanuljak🫤
szept. 14. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"barátaim szokták mondani hogy jó hangom van"

Ez a világon semmit nem jelent. A barátok ritkán őszinték, sokkal erősebb bennük az, hogy nem akarnak megbántani. Ez nem mérvadó. Tanár, rendezvény már esetleg, bár ebben is bőven benne lehet, hogy ha nincs ló, jó a szamár is.

Keress fel valakit, aki ezzel foglalkozik. Énektanár, ilyesmi. Ő meg tudja mondani, érdemes-e foglalkoznod ezzel. Ha igen, akkor hajrá - de ne hanyagold el a tanulást se. Így talán még a szüleid is támogatni fognak.

Ha azt látják, hogy valami értelmetlen és haszontalan dolog miatt hanyagolod a tanulást, akkor tűzzel-vassal fognak tiltani tőle.

szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

"érdemes lenne folytatni?"

Eddig azt sem tudtuk hogy elkezdted. 🤣

szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Erre ne építs egzisztenciát! Vagyis legyen egy biztos szakmád is!


2. Ha boldoggá tesz, semmiképp se hagyd abba, bárki bármit mond! Ha rossz a hangod akkor se, csak ez esetben ne híreszteld hogy rossz a hangod!

szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
79%
Tegyél fel ide, vagy privátban egy hangfilet.
szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!