Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kompresszornál mikor rakom...

Kompresszornál mikor rakom vissza a csatlakozásokat lehet csőmenet rögzítő és tömítőt használni?

Figyelt kérdés

például ilyet [link]

Az az igazság itt ott teflon szalag mellett is van kis sziszegés sőt ahol jön ki a visszacsapó szelep a kompresszor tartályából ott is ereszt kicsit és ezt is megszeretném oldani.



szept. 6. 00:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
A szelepbe nyilván nem kell, vannak annak saját tömítései, a csatlakozóira viszont nem árt. Egyébként mi az a feketés trutyi a képen?
szept. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

21/


Az olaj lehet még abból maradt mikor engedett az olaj a nyomás hatására a tömítésnél és lefolyt két oldalt. Az olajrészt is rendbe kellett tenni. Most van szegénykémnek tulaja aki törődik vele,én.

szept. 7. 09:40
 23/41 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb elvinni egy légtechnikai szaküzletbe? Egy órás megkezdett meló rendbetenni, az nem kerül sokba... Plusz anyagár, amit úgyis kifizetnél.
szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

23/


Errefelé nem igazán van olyan.

szept. 7. 10:03
 25/41 A kérdező kommentje:

Na kiszedtem a visszacsapó szelepet ez a kis bigyó nem tudom mi lehetett ami levált róla. Lehet valami ragasztás?

[link]

szept. 7. 13:55
 26/41 anonim ***** válasza:
Én inkább egy szétment tömítőgyűrűnek nézem.
szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Én meg most nézve barna festéknek mert a tartályon van már megkővült barna festék gondolom ilyet fújtak valamikor vele.
szept. 7. 14:18
 28/41 A kérdező kommentje:

Á nem ereszt sok helyen,pedig már mindent tele raktam teflon szalaggal [link]

🙂

szept. 7. 14:44
 29/41 anonim ***** válasza:
🤔 Úgy tűnik, nem egy a baj.
szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29/


Ez egy szar,dobós az egész cső. Már megbántam megvettem. Spiáter fos

szept. 7. 15:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!