Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér?

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Fogunk menni baráti társasággal Spanyolországba nyaralni egy hétre,és azt beszéltük mi lenne,ha meztelenül lennénk a strandon(nyílván olyan helyen,ahol ez elfogadott).

Viszont nekem ilyenben még sosem volt részem,szerintetek nem kellemetlen egy ilyen dolgot barátokkal kipróbálni először?

A többiek már jártak ilyen helyen.



aug. 5. 23:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
Ne tegyél olyat amitől kellemetlenül érzed magad.
aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mooti ***** válasza:
100%
Szerintem pont barátokkal jó olyasmit kipróbálni amit korábban sose csináltunk. Ha ők természetesen fognak viselkedni akkor Te is hamar ráérzel. Egy-két óra elteltével már élvezni tudod a meztelen szabadságot ami nem csak testi hanem lelki szabadságot is ad.
aug. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
#1 A konfortzóna a legveszélyesebb állapot az életben, abból származik a legtöbb kellemetlenség.
aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem poén, én tuti nem paráznék.
aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 kösz, ezt kinyomtatom és kiszögelem a nappaliba!


A szégyenlősség egy olyan probléma, amit mi csinálunk saját magunknak.


A feleségem borzasztóan prűd, de amikor társaságban strandoltunk, és az egyik vagány csaj ledobta a felsőt, akkor ő is csatlakozott hozzá.


Nem jó dolog más (felöltözött) emberek előtt meztelenül megszégyenítve lenni, amolyan óvodás módon, de semmi rossz nincs más meztelen emberek között ruhátlanul lenni. Sőt, olyankor ruhában érzi magát az ember furcsán.

aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

5

Mert voltál már?

aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 rendszeresen, nekem ez normális.
aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mennék veletek én nudista vagyok
aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mooti ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek többség ki se meri próbálni, hogy textil mentesen legyen, mert bele neveltél a magyarokba prűdséget. Peesze vagyunk kivételek akik egyszer kipróbáltuk és rájöttünk, hogy semmi negatív dolog nincs benne. Egyszerűen szabadon vagyunk és ezt nem csak testileg értem. Rajtam amikor nincs ruha egyfajta lelki szabadságot is érzek. Ezt csak az érezheti aki kipróbálta és átérezte milyen jó mikor a Nap sugarai, a szél simogatja minden porcikáját. Ezt persze érti az ember textilben is de valahogy nem olyan érzes. Meztelenül a termeszet olyan része vagyunk amilyennek megteremtettek minket. Ilyenek a fák, virágok és minden élőlény akik itt vannak a Földön, csak az ember nem.
aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki. Feleslegesen parázol rá, azzon kívül hogy kicsit érdekes lesz hogy teljesen meztelen vagy azzon kívül más nem lesz, 5 perc után elfog múlni az a furcsa érzés és hozzá szoksz, sőt lehet tetszeni is fog. Barátokkal kipróbálni új dolgokat sokkal jobb mint egyedül.
aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!