Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér?

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Fogunk menni baráti társasággal Spanyolországba nyaralni egy hétre,és azt beszéltük mi lenne,ha meztelenül lennénk a strandon(nyílván olyan helyen,ahol ez elfogadott).

Viszont nekem ilyenben még sosem volt részem,szerintetek nem kellemetlen egy ilyen dolgot barátokkal kipróbálni először?

A többiek már jártak ilyen helyen.



aug. 5. 23:36
1 2
 11/15 Sz.Árpád válasza:
100%
Én ajànlom hogy próbáld ki. Én is baráti tàrsasággal próbàltam először. Kicsit fura volt az elején hogy minden haver, havercsaj, és a párjaik is meztelenek, és én is, de utána megszokod.
aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd ki!


Ha ott leszel és a többiek már meztelenek, akkor már azt fogod kellemetlennek érezni, ha van rajtad ruha.


Kipróbálhatod előtte egyedül is, akár szaunában vagy nudi strandon.

aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Én is hasonlóan kezdtem. Baromi szégyenlős voltam, de barátokkal elmentem nudizni azzal a kikötéssel, ha szarul érzem magam, irány haza...

....nem volt gáz. A sok meztelen ember látványa kb 5 percig volt fura, aztán felszabadultam. Addig az alkalomig voltam elégedetlen magammal és a testemmel. Jó volt látni a sokféle testet és ez segített nekem még a saját testem megítélésében is. Próbáld ki és hidd el, jól fogod érezni magad! :)

aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Probald ki , nagyon jo erzes, az a szabadsag amit ad a meztelenseg, az nagyon jo erzes!

Es tenyleg segit pozitivabban latni a testedet

aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,mindenkinek ment a zöld😉

Igen,tényleg nagyon jó érzés volt,biztosan lesz még ilyen!

Az elején az első fél óra szokatlan/furcsa volt,de halistennek elég hamar feloldódtam.

aug. 19. 02:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!