Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy művészl...

Kire mondják azt, hogy művészlélek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 17:24
1 2
 11/20 anonim válasza:
83%
Rám már sokan mondták ezt...ami talán igaz is... én ismerek kimondottam művészlelkű embereket... akik alkotnak, másként látják a világot, nem akarnak híresek lenni, csak megmutatni, hogy ők mit is éreznek... akár egy fűszálról is tudnak beszélni úgy, mint más egy emberről... A művészlelkű emberek nem mutatkoznak, sosem mondják, hogy jó művész vagyok, mert sosem elégednek megmagukkal... ezért én úgy vélem, hogy aki magára mondja, hogy művészlélek, az nem is az...
2010. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Rattusz válasza:
95%
A művészlelket általában magányos farkasok.Szeretnek egyedül lenni mivel nem is fogadja be őket a szürke társadalom.Más világban élnek,másképp gondolkodnak,más szemmel látják a világot meglátják a csodát...
2012. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Hát általában az a művészlélek akit sok Trauma ért. PL gyerekkorában vagy úgy a múltjában (ondolok itt csalódásokra, család tagok elvesztésére stbb) és ilyenkor a művészetbe menekül, De ne 1 ilyen nyifnyafi versírót kell elképzelni, csak lelkileg túlérzékeny lesz, mégha nem is mutatja hogy vívódik Magával és Másokkal. Én ismerek ilyen embert, igazi különc mindenben maximalista és a legjobbatakarja alkotni, A végletek embere néha még ő maga sem tudja mit akar a környzete gyakran félreérti pedig ők csak Szeretetért és Elismerését kiáltanak.


16/L

2013. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
54%
Akire azt mondják hogy a fellegekben, vagy mint ha nem ezen a Földön járna. Végtelenül idealista. Szereti a művészetet, és a természetben is látja Isten hatalmasságát. Nagyon érzékeny, foglalkozhat kreatív dolgokkal akár munkahelyén akár hobbi szinten is, pl. színdarabokban, festhet, zenével foglalkozhat, verseket írhat... élvezi a magányt, mert szerintem minden művész tudja legalább is aki magyar hogy: ,,sok beszédnek, sok az alja.,, ha teheti jót szól, vagy inkább hallgat. Igazságszerető, kissé gyerekesen naív, jóindulatú, szeretetre éhes, de emellett élvezi magányát. Különcködő, akár ruházatban, akár gondolkodásában, egyéniség mindenképp, akire felfigyelnek az emberek ha beszél, és elgondolkodnak szavain.
2013. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
26%

Hát a rohadt naplopokra. Müvészet? A meg mire jó?

Itt pacsmagolnak, meg kornyikálnak összevissza, míg a tiszteséges joemberek kemény munkáva keresik a betevö falatot! A burkoló a már valami ám! Az letesz valamit az asztalra. Meg a hentes is! Az föleg! Hínye no.

De ezek a semmirekellök, ezek mit csinának?

Opera, mi? Na majd adok én nektek, no!


Sanya, 4 általanost végzet burkolo, volt árufeltöltö

a Tecskobol

2014. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
4%
ÚI: eggyébként a filozofusokat is utálom ám! Egész nap csak ülnek, papolnak, osszák az észt, én meg mire meggyek vele, mi?
2014. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Norbi74 válasza:
100%
Sziasztok. Végig olvastam az összes kiírást, és szinte mindben van valami igazság. Én festőművész vagyok, és művészlélek. Az is igaz, hogy másképp látok, gondolok, és illeszkedem be mint általában az emberek. Az is igaz, hogy törekszem a legjobbat kihozni magamból, és maximalista vagyok. az is igaz, hogy túl érzékeny, de nem lenne férfias, ha csak a pozitív tulajdonságokat választanám ki. jellemzően hanyag vagyok, lusta, és rendetlen. a napokban találtam egy szelet pizzát az ágyamban. Az azomban nem igaz, hogy aki magára mondja már nem is lehet az. ez meggondolatlan butaság. ha valaki az akkor pontosan tudja magáról. az életünk során sok ezerszer mondják nekünk, h tipikus művészlélek. Van egy szint amikor mi mondjuk magunkra amikor felismerjük a jegyeket, és fiatal, büszkék vagyunk rá. aztán van a köv szint amikor valóban nem mondjuk, mert rájövünk jobb ha mások fedezik fel, majd van az utolsó amikor teljesen mindegy már, hogy ki mondja, én vagy más. mindegy ki mit gondol az egészről ez van. ekkor már se nem büszke az ember, se nem szégyenli. ez van és kész!
2014. okt. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Mindaz, ami le van írva föntebb, igaz rám, mégsem érzem semennyire sem művészléleknek magam.
2019. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezt kábé bárkire lehet mondani. Lehet ettől érzéketlen tuskó, akire mondják vagy valja. Szerintem a legközelebbi szinonimája a kocka, ami a gamer, nerd, geek. Persze animés is lehet. Don't over sweat it.
2022. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék találni egy szelet pizzát most az ágyamban de nincs ott.
2023. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!