Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy művészl...

Kire mondják azt, hogy művészlélek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 17:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%

A Lapoda Multimédia szerint: Művészi hajlamú, érzelmileg fogékony, a köznapi dolgokkal kevéssé törődő lelkialkatú személy.


Ahogy én látom, ritkán fejez ki elismerést. Legtöbbször negatív élell használják.

2009. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
7%
Én úgy hallottam azokra a személyekre mondják,akik nem is dolgoznak,nem is tanulnak. Ez a szép kifejezése a naplopónak.
2009. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

az inkább az életművész :)

egyébként köszi a válaszokat:)

2009. jan. 7. 16:33
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A környzetemben negatívum nélkül használják a művészlélek szót.. Általában ezzel az érzékenységre utalnak (nem a hisztire, hanem a dolgokhoz való hozzállás más a művészembereknél, másképp reagálnak és másképp látnak, mint egy nem művész ember). A művészlélek szó a másságot is kifejezi.
2009. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Kire? Hát például rám :D

Jelenleg fotózom, régebben rajzoltam,festettem ilyesmi. Túlzottan érzékeny vagyok, De ha suliban rámbíznak vmi dekoráció elkészítését biztosak lehetnek benne, hogy nem lesz rossz :) :]( ego) xD

Amúgy sztem a kicsit különc, más világnézettel rendelkező emberekre mondják.. jobban észreveszik az értékes dolgokat. A szürke hétköznapokból is kitudnak hozni valami szépet/érdekeset.

2009. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Az előző válaszoló munkáira irtó kíváncsi lennék.. ma már sokan kikiáltják magukat művésznek, miközben csak pancsolnak, utánoznak, trendeket követnek és ellesnek.

Persze, lehet, hogy te kivétel vagy, de az ilyen hozzászólás nem igazán jellemző egy igazi alkotóművészre..

2009. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

kicsit félreértettél..

a művész és a művészlélek között ég és föld különbség van.

Én egyátalán nem tartom magamat művésznek. Ahoz még nem tettem le elég dolgot az asztalra..

fiatal is vagyok még.. : )

2009. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
67%

művészlélek: kicsit különc gondolkodású egyén, aki máshogy látja a dolgokat


hogy ki mitől, milyen hozzáállástól lesz művész... nem tudom, rám azt mondják, született művész vagyok, pedig még nem kötöttem senki orrára, hogy szerintem van a döglött madaraknak egyfajta őrült, merev bája.

nem tartom magam művésznek, egyszerűen csak hülye vagyok

15/l

2010. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
70%
Szerintem mindenkiben ott rejtőzik a művészlélek csak vannak akik felfedik és vannak akik nem..minden ember különböző épp ezért máshogy fejezi ki magát. Pontos választ nem lehet erre a kérdésre adni hisz a szóban is ott szerepel a lélek szó, ami a külsőnkön vagy viselkedésünkön nem mindig mutatkozik meg hisz a legtöbb ember az elvárások szerint él ami komoly probléma. Amit kérdezni kellett volna szerintem azaz hogy vajon az emberek többsége miért nem adja önmagát?
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Rám. de tényleg. 22/L
2010. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!