Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért maradtok Magyarországon?

Miért maradtok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én azért, mert ez a hazám, itt születtem, itt vannak a barátaim, ismerőseim stb. Ti miért?
júl. 4. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért maradtam mert van már családom, saját családi házam, akikre/amire már rengeteg pénzt időt energiát fordítottam.

Ha fiatalabb egyedülálló vagyontalan lennék már rég leléptem volna innen.

júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Alapból nincs okom elmenni.
júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy külföldön bármi is jobb lenne.
júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a párom miatt voltam itt, de ő most külföldön van, így nem igazán köt ide semmi a felsoroltak közül.
júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt: anyám már öreg és beteges. Nyilván akkor is meghal előbb-utóbb, ha én belföldön maradok, de nem akarom utolsó idejére teljesen magára hagyni. (az összes rokon nagyon messze van, nem lenne kihez fordulnia baj esetén).
júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kedvem elmenni,nem jobb külföld se
júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy előző válaszoló, lehet hogy tényleg igazad van, és csak a magyarokkal akarják elhitetni, mennyire rossz itt. Bár az megvan, hogy sehol sincs kolbászból a kerítés, de lehet, hogy van benne amit mondasz…
júl. 5. 00:25
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

En nem

2006 ota Angliaba lakok

júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert a g*cis amerikába kb nulla az esély a kijutásra. úgy csinálnak bszki mintha aranyból lenne ott a föld

A 9/11 támadás előtt kellett volna kivándoroljanak oda a szüleim.

júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért ki lehet valahogy jutni, de valóban nagyon nehéz. Az a legegyszerűbb, ha ott házasodsz be, van is ilyen vízum amúgy, hogy házassági, de ahhoz azért gyomor is kell.
júl. 5. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!