Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden másnak is pangás van...

Vinteden másnak is pangás van eladás szempontjából?

Figyelt kérdés
júl. 3. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1-es!

Ezzel mire céloztál?

Néztem egy csomó vintedes hirdetést és nekem olyan életszerűtlennek tünt a dolog.


Mi tűnt rajta életszerűtlennek?

júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Úgy beszéltek a vinted hirdetésekben a használt ruháid eladásáról, mintha a használt ruháidra nagy kereslet volna.

De az én elképzelésem az, hogy nem sokan vesznek használt ruhát anélkül, hogy felpróbálták volna.

Tehát életszerűtlen az, hogy próba nélkül vásárolnának a nők használt ruhát.

Te másként látod ?

júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ezek új ruhák
júl. 4. 16:49
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem speciel főként használt ruháim vannak, de neked elképzeléseid vannak róla, én meg 20 éve használt ruhákat árulok és nagyon is van rá kereslet. Mondjuk azt nem tudom honnan vetted hogy nőiről van szó. Elsősorban használt gyerekruhákat árulok, felnőttből meg sportcuccokat, amik nem próbaigényesek.

Mellesleg személyes átadási lehetőség minden platformon van(akár próba is így), de 2 évtized alatt ha 2-en éltek vele..

júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amikor a közelmúltban volt az ingyenes szállítási hétvége, eladtam legalább 30 ruhát azon a hétvégén. Nem bánnám ha gyakrabban lenne.
júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
Hát, űgy látszik ebben tévedtem. Rosszul képzeltem el Vintidet.
júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15 -s akkor én még nem voltam fent a vinteden.
júl. 5. 09:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor te nagyon friss regisztráló vagy, az is gond lehet. Mert nyilván jobban megbíznak a vevők az olyanokban, akiknek már sok pozitív értékelésük van.
júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
4 jó értékelésem van illetve 4 ajánlatot utasítottam vissza , mert nagyon olcsón akarták a ruhát megvenni tőlem.
júl. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!