Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden másnak is pangás van...

Vinteden másnak is pangás van eladás szempontjából?

Figyelt kérdés
júl. 3. 16:57
1 2
 1/19 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
71%

Na ez engem is érdekelne.

Néztem egy csomó vintedes hirdetést és nekem olyan életszerűtlennek tünt a dolog.

júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
rengetegen lájkolják be kedvencnek a termékeimet de valamiért nem akarják megvenni.
júl. 3. 17:20
 3/19 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
Tulajdonképpen mit árulsz?
júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ruhákat
júl. 3. 17:43
 5/19 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
Valami különlegességet?
júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem mondanám de potom áron
júl. 3. 17:54
 7/19 anonim válasza:
Árulok olcsó,meg drága cuccokat is de semmi hónapok óta
júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jól pörög a vinted, igaz, nekem fent van kb. 400 hirdetésem vegyesen. Használt és új, ruhanemű és más termékek is. Mindig kell föltenni 1-2 újat, mert szinte csak az újakat nézik, viszont ha valaki megnézi az újat, megnézi a többi cuccodat is, mert csomagban jobban megéri vásárolni. Nekem a nyár mindig nagyon pörgős, pedig azt gondolná az ember, a nyaralások miatt nem vásárolnak az emberek.
tegnapelőtt 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenütt pangás van már jó ideje, kivéve étel, ital területeken, ám ott is visszaestek. Nem a megszokott forgalom van.


Az emberek anyagilag se állnak jól, ez egy erős visszajelzés, hogy mennyire.


A ruha pedig egy olyan dolog, hogy kevéssel is megvan az ember. Ki lehet mosni, a tű meg cérna 300 ft.


Csomagban olcsóbb vételekre vevőbbek az emberek. 8-as kommentelőnél a nagy számok törvénye uralkodik, de egy átlag ember, aki 1-10 dolgot akar eladni annak nehezebb.

tegnapelőtt 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Az emberek anyagilag sem állnak jól"-hát ezt megcáfolnám. Látod mennyi ember van a reptereken, nyaralóhelyeken? A boltokban fullosan tömött kosarak, stb., vannak emberek persze, akik nem állnak jól, de nem úgy látom, hogy ez lenne a jellemző. Max akinek eddig is csak használt ruhára tellett és már azt is meggondolja a postaköltség miatt. De ez a kis réteg nem is igen fog feljönni.
tegnapelőtt 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!