Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vintiden ha valaki ajánlatot...

Vintiden ha valaki ajánlatot tesz, de én nem fogadom el kell új ajánlatot adnom vagy az eredeti ár érvényes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl az eredeti árát ajánlanám vagy nem szükséges mert meg tudja másik ajánlat nélkül venni.

júl. 3. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz adhatsz, ha nem, akkor semmi nem törtènik, csak az eredeti áron tudja megvenni tőled a terméket
júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az eredeti árát nincs értelme ajánalni szerintem
júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj másik ajánlatot adni, mert ha csak simán elutasítottad az övét, akkor az eredeti ár az érvényes. Viszont én személy szerint általában szoktam adni egy másik ajánlatot ha nem fogadtam el az övét, szerintem érdemes, az ő ára és az eredeti közé belövök egy árat neki, hátha elviszi. Persze ezt csak akkor ha nem pofátlanul alacsony ajánlatot adott, vagy ha hajlandó vagyok picit is alkudni az árból :)
júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#3 pont ez a problémám hogy szürreális engedményt kérnek egyesek aztán az se elég amit utána engedek belőle.

júl. 3. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos vannak ilyen emberek. Nekem az is "taktikám" hogy ha mondjuk valamit 1000 ft-ért akarok eladni, akkor felteszem 1400-1500 ft-ért, így beleszámítva az esetleges alkudozókat :)
júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, ez jól hangzik. Köszönöm ^^
júl. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!