Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Boltokban az akciós címke...

Boltokban az akciós címke helyett eredeti ár számolásával át tudnak verni?

Figyelt kérdés

Most voltam a spar-ban, de ez már máshol is előfordult. Szerencsére nem sok pénz. Mindösszesen csak 160 forint volt. Csak azért írom ki a kérdést, mert egy furcsaság nem kerülhette el a figyelmemet. Régen nagyon sokszor álomvilágban éltem, és nagyon gyakran megesett, hogy 100-200 forinttal többet számoltak. Szinte már hozzá is szoktam. Aztán elkezdtem éberebb és figyelmes lenni, ami után nagyon ritkára csökkentek az ilyen esetek.


Mostanra már szinte hozzászoktam, hogy jól számolnak. Ma reggel 7 óra előtt azonban fél álomban voltam, és amikor fizetni mentem, már megzavart a pénztáros. 3 pult volt, a középsőnél volt, és annyit szólt oda "az elsőhöz!!!". Én meg csak ott álltam, honnan kéne tudnom, hogy melyik az első? Ő meg jót mosolygott rajta, mintha hülye lennék. Kiszolgálásnál egyébként nagyon udvarias volt, szép napot is kívánt a végén (amit nem gyakran szoktam hallani), de az egész olyan mesterkéltnek tűnt, meg az egész szituáció kellemetlen és kínos volt. Éreztem, hogy valami nem okés, a régi érzések törtek elő.


A középső pultnál azért volt, mert törölgette. Azt ne kérdezzétek, hogy miért nem ment az "első" pulthoz amikor messziről látta, hogy egyenesen a kasszák felé veszem az irányt.


2022. jan. 3. 08:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!