Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy használt, de teljesen jó...

Egy használt, de teljesen jó állapotú ruhát az eredeti ár hányadáért lehet eladni?

Figyelt kérdés

Van egy elég drága ruhám, amit a jelenlegi oldalon 370 €-ért árulnak akciósan (470€ az eredeti ára).

Mennyiért lehetne szeirntetek meghírdetni?



2023. aug. 5. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Meghirdetni bármennyiért lehet, de eladni a tizedéért sem.
2023. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De pl: a restyle, killstar és társai márkáknál ha 20-30 ezerbe kerül egy ruha mondjuk, 10-15- ért eltudom adni.

Csak mivel ezt a márkát nem ismerem, és mekkora a vásárlóköre, így én nehezen tudok viszonyítani

Egyébként egy avantgard ruha stílus, amit felszeretnék adni. Kicsit alter, kicsit goth, kicsit trash de mégis elegáns. Eléggé egyedi

2023. aug. 5. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Tizede, ha nagyon jó állapotú és népszerű márka, akkor is max az uj ár ötöde.
2023. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Magyar nyelven, magyar oldalakon elenyészően kicsi az esélyed. Nagy, nemzetközi oldalakon (ebay-szint), profi fotókkal és leírással kicsit jobb.
2023. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Minimum felére kell csökkenteni az árát.
2023. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Lépj be facebookon olyan csoportokba mint a sznob raktár és nézz körül. Aztán ha drágán hírdeted akkor nem viszik el, akkor engedsz az áron.
2023. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Azért az elég árulkodó, hogy inpulzív módon valaki megvett egy 470 eurós ruhát majd sír, hogy nem tudja kevés veszteséggel eladni.
2023. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! 😊


A sznob raktár oldalát felkerestem, köszi a tippet! :>

2023. aug. 5. 16:55
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Ki sír? Szimplán érdeklődtem. Ha nem tudom eladni, az sem baj, hordom és kész.

De ha "sírnék" is, neked akkor sem lenne semmi közöd hozzá.

Az, hogy mit csinálok a ruhával az én dolgom.

2023. aug. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!