Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leégtem a napon nagyon csúnyán...

Leégtem a napon nagyon csúnyán mit csináljak hogy vissza kapjam a bőrszinem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat dolgoztam a napon es nagyon csunyan leegtem de ilye foltosan ugy ertem hogy a testem mellkasam ilyen hofeher a vallam hofeher a karom nagyon barna a kezfejem is nagyon barna a nyakam is nagyon barna az arcom lett a legroszabb ott ugy egett le hogy nagyon eros barna az egesz arcom a homlokom hofeher es az orromnal mindket oldalt egy kis feher folt es a tobbi resz meg nagyon eros csunya barna szinu lett mint a virsli a glirrsuton amikor feher vonalak maradnak rajta.


Na de azert fordulok hozzatok hogy tudtok e valami hazi modszert amivel kitudom feheriteni az arcom vagyis hat leeges ellen jo hogy vissza kapjam az eredeti borszinem.

Valami modszer?



jún. 26. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyertem hogy nem faj csak az eredeti borszinem akarom vissza mert nagyon csunya lett olyan mintha nagyon ideges lennek es be van vorosfve az arcom mert ott latszik jobban ha pl tukorbe nezek hot sotet egett barna az arcom
jún. 26. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő hozhatja rendbe a bőrödet, addig is használj regeneráló krémeket, azok felgyorsítják a gyógyulást. Illetve használj naptejet.
jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és használj ékezeteket!
jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Krémek, aloe vera, aloe vera gél, ha elkezd hámlani akkor nagyon olvasóan és kíméletesen bőrradírozhatod
tegnap 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!