Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a piercingemmel?

Mit csináljak a piercingemmel?

Figyelt kérdés
2024.03.11-én lett szúrva az orr piercingem (karika) nagyon szépen gyógyult, már nem is fájt meg semmi. Tegnap viszont arcot mostam és olyan szinten belekaptam, hogy nagyon fáj, és egyszerűen nem forog. A kapocs részét nem látom se belül se kívűl, szóval szerintem az pont a lyukba van bebújva. Bármilyen segítséget elfogadok!

jún. 17. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég furán hangzik.


Hagytál elég időt a gyúgyulásra (2 hónap minimum) mielőtt kicserélted az egyenest karikára?

jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Decemberbe volt egyenes az kereken 1 hónapig volt bent mert begyulladt és ki kellett venni. Azt mondta a piercer, hogy 1 hónapot várjunk azzal, hogy újra szúrjam. Meg is történt márciusba az újra szúrás és akkor már egyből karika lett belerakva.
jún. 17. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaaa hát akkor az a baj.

Ki az a gyökér aki ilyet mond hogy karikát rak egy frissen szúrt likba? Nem piercer az ilyen hanem kókler. Csak egyenes tűvel szabad szúrni, egyenes piercinggel és miután begyógyult, akkor rakható bele karika vagy patkó.


Menj egy normális szalonba, őt pedig bízd a fogyasztóvédelemre. Ne hagyd hogy újra hozzád érjen 0 szakértelemmel, bárhogy esküdözhet hogy most megcsinálja szabályosan.


Sajnos én is láttam már ilyen kóklereket, a legkeményebb pl mikor olyan köldököt szúrnak hogy nem is megy át rajta csak felette van, illetve ha túl pici bőrt csíptek össze és kilökődött/kiszakadt.


(Egy piercer)

jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!