Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert hazudjak mindig hogy...

Miert hazudjak mindig hogy Magyarorszag fejlödik meg itt minden jo sikeresek vagyunk?

Figyelt kérdés
10-11 eve kerestem 250ezret amikor 30ezer volt egy szoba pesten 1000forint volt egy gyrostal 500egy pita es 13M volt egy panel obudan. Most 50-60M egy ugyanolyan lakas, 4000egy gyrostal kb minden a 4 szeresebe vagy az 5szörösébe kerül, viszont en nem keresek 1M meg 1.25M nettot. Akkor megis mi ez a hazugsag hogy itt jobb az élet meg fejlődünk?

jún. 23. 13:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ellenben te nagyon okos vagy latom. :D Atlag netto 350-400bol jobb elni 5000 forintos gyrostalat venni meg 200ezres alberletben lakni. Megerte ennyi közgazdasagtant tanulnod. Erzem is a menetszelet ahogy szarnyalunk. Kar hogy a többi magyar nem erzi es a fogyasztasunk mostmar bulgariaenal is kevesebb. :D de kerlek meselj meg a közgazdasagrol ritkan van alkalmam ilyen okos emberektöl tanulni.
jún. 23. 19:23
 22/30 anonim ***** válasza:
39%
Nagyokos, én nem vagyok közgazdász, sem tudós, teljesen más jellegű bsc diplomám van. Az pedig rendkívül sajnálatra méltó, hogy nem vagy tisztában alapvető dolgokkal sem. Például a GDP jelent számodra bármit?
jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Akkor meg mit hencegsz itt a nagy közgazdasagi tudasoddal? :D Teljesen mindegy a GDP mert abban benne vannak a kulfoldi vallalatoknak a profitjai is amit jorezst kivisznek innen. Ellenben a fogyasztas ugy gondolom jobban mutatja a jolet-erzetet. Na menjel nezzed inkabb a meccset ahelyett hogy itt okoskodsz. Köszi.
jún. 23. 19:43
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem hencegek semmivel, csupán próbáltalak rávezetni egy egyszerű dologra, és bár nem lepett meg, ebben méltatlan kudarcot vallottam.
jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Mire ravezetni hogy vhova dugjam fel a diplomamat, meg ha nem tetszik akkor el lehet menni, tenyekre ami kb olyan szintu hogy merre mutat a kacsacsör nem tudsz mit reagalni jössz a kamu gdpvel amit megvalaszoltam szoval igen feleslegesen pocsekoltad itt a karaktereket, de kössz a lelkesedest.
jún. 23. 19:54
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Valóban megpróbáltalak rávezetni arra, hogy nagyon ostoba, buta és primitív vagy. Ennek a felismeréséhez nem kell tudományos fokozat.
jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Najo semmi ertelme ennek, tudod van az a mondas aki hülye az is marad. Eleg talalo erre a helyzetre is. Maradj abban a hitben hogy te nagyon okos vagy, csak vigyazz ne mondd sok embernek. :D Csa
jún. 23. 20:15
 28/30 anonim ***** válasza:
39%
Miért menekülsz ennyire a válaszadástól? Ez külön nevetséges.
jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem mondatják, hogy alig emelkedtek a bérek, covid felemésztette a családok megtakarításait.

Józsi keres havi 2.1M-t, Pista 240.000-et. 1.17M az átlag. Hú de Miller mindenki!

Józsi azt sem tudja mire költse, Pista meg éhenpusztul.

jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Vajon Pista (40e) képes lenne-e ellátni Józsi (2,1m) munkakörét, vagy csak levélhordónak (az emeletek és irodák között) venné fel őt Józsi cége?
jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!