Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a másik fél komolyan gondolja a kapcsolatott???

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel írok ő Franciaországban él😁🇫🇷


Úgy mond ez tini szerelem ő 20 éves én meg 24🥲


Az a fura nekem az egészben hogy, az elején nagyon írt,nagyon reagált a napjaimra majdnem mindegyikre,hozzászolt stb.



Aztán egy kis idő után ,ahogy kezdtem én is bele szeretni mintha távolodott volna..Nem reagált a napmra csak megnézte ,nem nagyon keresett...Egy idő után úgy voltam vele hogy ,befejezem vele ,én nem akarok miatta szenvedni.....Tudni kell rólam én hamar meg szeretem az embereket, és az a legnagyobb bajom hogy ,sose a kinézetüket szeretem meg, hanem a lelküket🥲 tehát igen ott voltam hogy elengedem ,megis írtam neki hogy, szerintem fejezzük ezt be ,mert én úgy érzem nála ez csak egy fellángolás,egy fajta vágy irántam....Aztán közölte hogy nem, ő akar engem meg ilyenek ,azóta egy fokkal jobb a kapcsolatunk,amikor játszunk akkor is babe-nek szólit az összes barátja előtt, meg bárki előtt,meg azt mondta hogy érez irántam vmit, mondta a haverjának hogy tetszem neki ,de nem tudom igazából mondjuk tényleg én sem ,mert félek hogy csalodom aztán félek,viszont ő szeretne velem telefonálni is nem csak írni,meg hogy beszélgessek vele,mindig küld ilyen szerelmes videókat🥰szerintem úgy vettem le hogy találkozna is velem,tegnap ki raktam egy videót a napomra ahol egy fiú lekapja a csajt az asztal alatt,(nem tudom mi a sorozat vagy esetleg a filmnek a címe)aztán annyit írt rá hogy "egy nap te és én" szóval most szerintettek szeret?😅



1 hónapja beszélgetünk igazából még csak😅szóval igen az elején vagyunk😅 és teszem hozzá lehet én vagyok ilyen gyors😅



Őszintén úgy érzem több mint barátság,barátság semmikép sem lehet ,de nem érzem ezt szerelemnek sem😁De úgy vagyok vele majd az idő meg mondja🙂


jún. 4. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelven beszéltek? Ő milyen nemzetiségű? Láttad már 'élőben', beszélt úgy, hogy nem előre felvett videót láttál? Nem túl szép az egész, hogy igaz legyen? Nem tartasz attól, hogy valaki csak ennek a karakternek adja ki magát egy felépített kamuprofillal? Megtévesztett a romantikus francia esztétika amit a filmekből ismersz, és figyelembe veszed-e a multikulturalizmust vagy a több millió arab, fekete stb. bevándorlót aki ott él? Mármint az a tény, hogy valaki franciaországban él, nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy szőke hajú, fehér bőrű, fehér lóval közlekedik és minden reggel bagettet eszik az Eiffel-torony kilátójából.
jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Videochat, amilyen gyorsan csak lehet, akkor fog kiderülni, hogy beszédben is képesek vagytok-e kommunikálni és mindkettőtök az a személy, amit írásban előadtatok.
jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Angol beszélünk ő Afganisztáni,deeee ,valós profilu több kép van róla és videót küld nekem magáról nem kamu profilja van,a videóban is ugyan az a hangja mint a játékban...mert írtam hogy szoktunk játszani és a játékban ugyan az a hangja mint a videóban...egyébként ő is azt hiszi rólam hogy fiú vagyok,ő szeretne velem videóban beszélni ,de nekem nem megy annyira az angol csak forditóról beszélek jelenleg vele,de mellette tanulom az angolt😊
jún. 4. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Netes fájlokra manapság alapozni már nem lehet.

Számtalan app és program van AI-val felszerelve.


Discordon is van lehetőség beállítanod a saját hangodat,akár pasiként nőire is. Pár kattintás. Sőt élőzés közben is.


Van egy orosz pasas aki nőnek adja ki magát egy online videochat oldalon. Rengetegen besz.pják.


Itt egy dolog fog mindenre pontot tenni: Személyes tali.


És azt is megjegyzem, hiába oké kívül belül mindegyikőtök egymásnak. Ott van még az is, hogy hormonügyileg/biológiailag passzoltok-e.


Elhatározás kérdése. Huszonévesen meg már nem igen van megkötve a kezetek, hogy ne találkozzatok.


Emellett ugye azt se feledjük, léteznek csalók is.

Csak egy nagyobbat említek: a tinder csaló - róla is biztos hallottál.


Nos sok hasonló van csak kispályásban.


De pl barátnőm pasinak kiadva magát húzza be a naív csajokat neten.


Apropó, ha fiúnak hisz téged, akkor minek udvarolgatna, utalgatna?


Vagy csak értelmesen nem tudsz fogalmazni?


Google fordító... Basszus.

Így a tali jó kellemetlen lesz és tripla annyi időbe fog telni egy egy téma megbeszélése.

Igaz a baszélgetéshez nem kell túl választékos szókincs. XD


Irományod alapján egy szerelmes, ám annál is naívabb gyermek vagy még. Semmi komoly tervvel. A témát illetően sem.


Nem, nem sértésnek szánom, hanem jelen tényszerű meglátás részemről.

Javíts ki bátran, ha bármiben tévesen látom helyzetedet.

jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ui: afgánokkal kifejezetten csak óvatosan! Főleg nőként.
jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lejla2000 válasza:
21%

Valaszolo,ahhoz elegge okosnak kell legyen az ember hogy ,ilyeneket meg tudjon csinalni lol.

Egyebkent a kerdezo szimplan arra kivancsi h a leirtak alapjan ossze illenek-e .Vagy hogy ki mit gondol mukodne vagy sem ?szerintem az is hulyeseg h talalkozzanak ,legalabb is most meg ne!Elotte ismerjek meg jobban egymast ,aztan utana talizhatnak ahogy a kerdezo irta az ido majd meg mondja.

Persze egyet ertek azzal h manapsag mar senkiben nem lehet bizni ki tudja kivel beszel a masik a monitor mogul!

Es ha olvasnad irta h tanulja az angol nyelvet mellette.

En ertem amit ir te mert nem erted?

Sztem mindegy milyen fajta nemzetseguvel foglalkozik manapsag mar nem tudni h ki milyen

jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy inkább előtte neten beszélgetek vele, addig baj nincs,találkozni így még nem merek ,korainak találom...mert nekem ez az egész kissé ilyen, se veled sem nélküled még...

Igen ezt is megértem, hogy lehet a valóságban mégsem lenne az igazi,mert mindenki máshogy viselkedik a paltformokon,mint a valóságban,azért az interneten mindent össze vissza írhatnak,valóságban meg mégis csak észre veszi az ember a viselkedéséről a dolgokat,ezt hogy, én fiú vagyok ,a barátnőm mondta neki viccből,ő meg komolyan gondolta,és akkor nem is írt nekem,viszont küldtem neki hangüzenetett,illetve videót,nyílván neki ez még csak ilyen 50/50%..


Tanulom az angolt ,már nagyjából van benne ismeretem ,de még bőven fejlesztenem kell😊meg ha találkozni szeretnék vele nyílván akkor ha már meg tudjuk egymást érteni és ha már a bizalom kösztünk úgy mond meg van ...kicsit várnék még a dologgal mint említettem 1 hónapja ismerjük egymást,még szükségem van némi időre 1 okból a nyelv tudásom miatt másik ok hogy,nem érzem annyira erősnek még a kapcsolatunkat...


Az irományomból mért itélkezzel?Már mint bővebben ki fejtenéd magad ha megkérhetlek?😊



Nem tudom a terv alatt mit értesz,most vagy a kapcsolatra célzol vagy mint élet cél?Mert nem mindegy😁

jún. 5. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Az afgánok elég veszélyesek lehetnek. Nagyon nőelnyomó kultúra. Ezt nem gyűlöletből mondom, nem gyűlölöm az afgánokat. Viszont a nagyon eltérő kultúra komoly veszély forrása lehet. A muszlimok eleve nagyon hímsoviniszták, de egy törökhöz képest egy afgán még szigorúbb.

Én nem mennék bele, pláne látatlanul.

[link]

[link]

jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!