Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap keljek fel 6-kor csak...

Holnap keljek fel 6-kor csak azért hogy elmenjek a munkaügyi központba aláíratni a kiskönyvemet, mivel 8:10-re szól az időpontom?

Figyelt kérdés
Azért kell 6-kor kelni, mert távolabb lakom, és busszal és gyalog is kell menni egy csomót. Egy fillért nem kapok, csak gondoltam jobb ha regisztrálva vagyok. Ti pontba ott ülnétek abban az időpontban, vagy valami emberi időben mennétek, és kitalálnátok valami ürügyet?

2023. okt. 11. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

"gondoltam jobb ha regisztrálva vagyok"

Vagyis ha nem mondta senki, hogy márpedig neked muszáj most azonnal regisztrálnod, akkor halaszthatod más napra, új időpontra.

Persze ez függ attól is, hogy miért szeretnél regisztrálni (pl. álláskeresési segély, vagy mert új munkád lett).

2023. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Keljél fel. Nem hiszem, hogy egy felnőtt embernek az akkora kihívás.
2023. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a jóakaratú kedves választ,és hogy segítettél dönteni.Mostmár azért sem megyek korán🙄 Még ha van valami értelme akkor felkelek, de ezért minek? Az ügyintézőnek tök mindegy mikor megyek, csak beírt egy időpontot. Tumultus még később se lesz, hogy sokat kellene várnom. #2 Amúgy ez tipikus magyar szokás, ha neked rossz, akkor másnak is legyen az. Gondolom te minden nap 4-kor kelsz 😄
2023. okt. 11. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Hol írtam, hogy korán kelek?


Ha én megbeszélek egy időpontot, akkor az olyan, mint egy ígéret. Azt meg talán tudod, mit mondanak az ígéretről.


De nem, Te inkább kifogást keresel. Azt írod, hogy azért vacillálsz, mert 6-kor(!) kellene felkelni. Komolyan? Rengeteg ember kel 6-kor, sokan még korábban. De aki nem, annak is simán belefér, hogy egyszer megtegye. Te viszont úgy írsz erről, mintha hajnali 4-kor kellene kelned.

Meg most majd elutasítod azokat az ajánlatokat, ahol 6-kor kellene kelni?


Ha még arról írnák, hogy lenondod az időpontot, meg is érteném, de ez a viselkedés messze nem érett.


Ha valami tipikus szokás, akkor ez a magyarozás. Tipikus, és felettébb undorító.

2023. okt. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bementem időpontra, na most megnyugodtál? Bár semmi értelme nem volt. Na és nem beszéltem meg egy időpontot, csak az ügyintéző beírta. Mondom, hogy neki tökmindegy, úgy el van ott kényelmesedve, meg szinte semmit nem csinál.
2023. okt. 13. 10:18
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Nyugodj már meg! Vagy ha nem tudsz ajánlani tudom a nyugtatót😄
2023. okt. 13. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Elektronikus kapcsolattartást vállald, illetve kérd

Utána neten jelentkezhetsz, nem kell beugrálni csak egy pecsétért kiskönyvvel, neten pár kattintás, eugyintezes.munka.hu oldalon lehet kezelni

2023. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!