Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sírig tartó szerelem csak a...

Sírig tartó szerelem csak a filmekben létezik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem hallottad, hogy mennyi halálos baleset van a részeg diszkósok miatt? Biztos volt már pár, aki így halt meg.
2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Nem pár, hanem szerelmespár.
2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igaz,a nagymamámék még nem haltak meg,tehát nincsenek a sírban,de még mindig nagyon szeretik egymást :) Olyan aranyosak :)))
2010. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lol...


Az szép... :)

2010. szept. 11. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én tudok mesélni három esetet is.

1. Nagypapám és nagymamám boldog házasságban éltek. 10 gyermekük született,és papám halála nagyon megviselte mamámat.Nagymama annyira szerette,hogy a papa halála után csak a gyerekei tartották a lelket benne..Pár évre rá feladta és elment utána...

2.Ez nemrég történt...A testvérem apósa és anyósa 1954-ben házasodtak össze.Tavaly az apósa kórházba került,mert súlyos beteg lett,mivel agyi meszesedése is lett,így elkezdett felejteni..Amíg kórházban volt a felesége vagyis az anyósa a testvéremnek meghalt..Nem is merték elmondani az apósnak...mert mindent elfelejtett csak a feleségét nem...Egy nap amikor bementek látogatóba hozzá,csak rájuk nézett és ennyit kérdezett."miért nem mondtátok,hogy a drágám meghalt?"

A tesómék és a rokonság soha nem tudta meg,hogy honnan tudta meg a papa,hiszen titkolták..Másnap a papa egyszerűen elaludt és meghalt..Nem akart élni...

3. 20 évvel ezelőtt még gyerekként megvolt hívna a családunk egy templomi esküvőre..A menyasszony a szomszéd néni lánya,a vőlegény akkor éppen katona volt..

A templomban várakoztunk,és jött egy katonatiszt aki félre hívta a szülőket,hogy elmondja baleset érte a vőlegény és meghalt..Esküvő helyett temetés lett..A menyasszony "bekattant" mert a temetésre is menyasszonyi ruhában jött el,és utána a Dunába ugrott..

Emlékszem egészen mostanáig nem értettem a lány reakcióját,de amióta boldog házasságban élek(már 12 éve) felfogtam,hogy vannak olyan szerencsések akik megtalálják a lelkük másik felét..Úgy érzem én is szerencsés vagyok..

2010. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
A való életben is rengeteg példa van erre... gondolj az idős házaspárokra, akiknek az egyik tagja meghal, majd nem sokkal később a másik is...
2010. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:26

Ez csak azt bizonyítja, hogy nem találnak másvalakit, mert öregek, ha 20 évesek lennének be ne meséld már, hogy meghalnának......

2010. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!