Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van nagyon sokat unatkozom,mert ugyan van 2-3 barátnőm,akikkel ritkán találkozom,de velük se érzem olyan jól magam.Most van egy csomó idpm,és elkezdtem gondolkozni,hogy milyen is vagyok én valójában,meg hasonlók,és arra jutottam,hogy egy szánalmas csaj vagyok,aki csak síratja magát,de nem tesz semmit.Mostanában nagyon rossz a kedvem,hiába süt a nap,és örülnöm kéne,hogy nyár van,semmitevés,mások meg éheznek,meg halálra dolgozzák magukat,de akkoris rossz a kedvem:(Teljesen unalmas az életem,nincs hobbim,még sose volt barátom,nem járok el bulizni,inni,nem megyek vásárolgatni a barátnőimmel,nem vagyok az a fajta,vagy inkább nem merek,pedig lenne kedvem mindehez,de vmi visszatart.Nincs túl sok önbizalmam,pedig mondták már egy páran hogy szép vagyok,de én ne hiszek nekik.Van rajtam némi felesleg,emiatt is vannak komplexusaim,nem merek bikinit,szoknyákat felvenni.Ne úgy képzeljétek,hogy egy dagadt hájpacni vagyok,kb.6-7 kg feleslegem van.Az arcom se legszebb,pattanásos,zsíros,de ezek nem is oylan problémák,mert tudok rajta változtatni,de én belül si meg akarok változni,hogy olyan legyek,amit elképzeltem,olyan életem legyen,mert amiben most élek,az nagyon,de nagyon nem jó:((Kicsit komoly vagyok,de van amikor előjön belőlem a kedves,barátságos,vidám,bulizós énem is,és ezt szeretném,ha ilyen lennék.Sajnos túl érzékeny vagyok,ezért pl.ha vki msn-en ír nekem olyan dolgot,vagy csak szimplán egy idegen sért meg,már akkor is teljesen sz*rul érzem magam:(Mindezek ellenére,nagyon ritkán sírok,és a környezetem erősnek tart.

Segítsetek,hogyan változhatnék meg?:(

16/L


2010. júl. 14. 22:55
 1/5 anonim válasza:

Szia! Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, szóval nem nagyon tudok segíteni, de ha ez picit megnyugtat, nem vagy egyedül!:)

17L

2010. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm.Mintha csak én írtam volna.:S:D Dettó ugyanilyen helyzetben vagyok,mint te.Vannak nekem is barátaim, de velük se találkozok nem is nagyon hívnak:S a többiekkel akiket nagyon rég! ismertem velük meg megromlott a kapcsolatunk.Így marad az unalom.:( Valami engem is nagyon akadályoz abban,hogy előrébb jussak,pedig tudom,hogy tennem kéne ellene de mégsem jön össze talán majd egyszer összeszedem az összes erőm és változni fogok.

Nekem sincs túl sok önbizalmam,hadilábon állok ilyen téren:S

Kitöltöttem egy tesztet (olvastam is róla nagyon illik rám)miszerint hiperérzékeny vagyok..Tehát nemcsak te vagy az egyedüli:) Engem is nagyon hamar meglehet bántani és utána nagyon sz@rul érzem magam.:(

De tudod ettől már csak jobb lehet,és jobb is lesz majd egyszer én ezt hiszem!:)

18l

2010. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
jáááá. pofázz kevesebbet kezdhetnéd ott :D
2010. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első 2 válaszolónak:)Jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ezzel:)

Most kicsit jobb a kedvem,próbálom összeszedni magam.Remélem nektek is sikerül vhogy.Igazából már

az is jó volt,hogy kiírhattam magamból ezt,mert nagyon nyomasztott:)

2010. júl. 15. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:

szia velem is ugyanez van, lenen kedved msn-en megbeszélni ezeket? ha esetleg szeretnéd:)

cica_csillu_cica@hotmail.hu :) szívesen meghallgatlak bővebben:)

2010. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!