Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hiszem, kukacos naspolyát...

Azt hiszem, kukacos naspolyát ettem. Lehet tőle valami bajom? Esetleg valaki járt már így? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
Ma ettem először ilyen gyümölcsöt. Nem ellenőriztem,mielőtt beleharaptam. Miután 2-3 falatot elfogyasztottam,úgy láttam,mintha valami apró,sárga színű valami mozgott volna az alján.Nem mertem alaposabban megnézni,gondolom kártevő.Talán almamoly lárva,úgy tudom,az károsítja a naspolyát is.Ha az volt,akkor gondolom olyan,mint a kukacos alma,nem lesz bajom.De nem vagyok benne biztos,nem tudom megettem-e valamit és milyen következménye lehet.Kicsit aggódom.
2018. nov. 10. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeesni. A kukac egy kiváló fehérjeforrás.
2018. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyik kukac gyümölcsöt eszik, az benned nem tesz kárt :)

A kukacos állati ételek, na azok a problémásak...

2018. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,logikusnak tűnik,hogy a gyümölcsevők "nem esznek embert." :)
2018. nov. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!