Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Már régóta ég bennem a vágy hogy meg szeretnék hízni.

Világ életemben sovány gyerek voltam de számomra valahogy ellenálhatatlan a hízás gondolata...már utánna olvastam és ez a fétisem. Nem tudok ellene tenni. 15 éves fiú vagyok szeretek csajozni, de félek ha kicsit meghízom akkor már nem fogok nekik tetszeni. Szóval nem tudom hogy inkább hízzak hogy tetszek magamnak, vagy ne hízzak hogy tetszek másoknak.. 15/f 170cm 56kg



2017. júl. 5. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Az se mindegy , hogy mennyit hízol. Felszedsz 5 kg vagy 15 kg. Nem mindegy

Engem biztos nem érdekelne mások véleménye , MINDIG az az első , hogy magadnak tetsz.

2017. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy egy kicsit vastagabb akarsz lenni, vagy egy puhos disznó. Az izomtömeg növelés az nagyon jó ötlet, a zsírtömeg növelés pedig nagyon rossz.
2017. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem azt kell megértetned magaddal, hogy a többi embert ez sokkal kevésbé érdekli mint elsőre gondolnád. Sokszor hallod hogy fújolnak a kövér férfiakra, de ez csak azért van mert az emberek a végletekben gondolkoznak és egy sztereotípia jut eszükbe. De ez a sztereotípia nem létezik, fikcióból épül. Abból hogy a média hogyan jeleníti meg a kövér embereket.


Ha te el kezdesz hízni, de továbbra is a lehető legtöbb magabiztosságot mutatod, ha továbbra is elégedett leszel magaddal (esetleg elégedettebb mint most) akkor ezt körülötted is érezni fogják és ugyanúgy egy szimpatikus, vonzó srác lehetsz. A kisugárzáson nagyon sok minden múlik.


Semmi sem olyan fekete és fehér mint amilyennek először gondoljuk és a test nem játszik akkora szerepet a vonzerőben mint amennyire beállítják.


Én azt mondom nyugodtan hízz meg, ha te erre vágsz, hisz első sorban magadnak kell tetszened. De azt is megjegyzem hogy sokan vannak akiknek tetszik kisebb nagyobb pocak is, vagy egyenesen ha valaki macis.


Szívesen beszélgetek erről még veled, ha úgy érzed valakivel megvitatnád a témát. Írj nyugodtan :)

2017. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arra is gondolj, hogy anyádék nem fogják életed végéig a szobádban felszolgálni neked a kaját, nem fogják eléd vinni a 10 hamburgert 8 krumplival megy fagyival, amikor már munkaképtelen és mozgásképtelen leszel, annyira meghíztál. Onnan már nem lesz visszaút. Egy hatalmas zsírpacni leszel, aki csak fekszik az ágyban, etetik, mint egy disznót, és senki nem szereti.

De ha neked ez kell, hajrá...

2017. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak max egy 15kg-re gondoltam nem többre😂
2017. júl. 5. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
a 4. válaszoló jó példa a végletekre
2017. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is egy "sovány alkat" (echomorph) vagy, akkor nem kell félned a súlyfeleslegtől, még kevés többlet elérése is nehezebb lesz, mint gondolnád. Annak a válaszolónak igaza van, aki azt írta, hogy inkább az izomra koncentrálj, mint a zsírra. Egészségesebb is, jobban is néz ki. Annak is igaza van, aki szerint ha magadnak tetszel, nagyobb önbizalommal állsz a "csajozáshoz", és az sokkal többet számít a vonzerőben, mint a kinézet.
2017. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2017. júl. 5. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam vele mint te, aztán eldöntöttem hogy nem érdekelnek mások és hízok. Azóta sokkal boldogabb vagyok még csak 100kg körül vagyok de a célom a 180kg.

Nem érdekel ki mit mond. Bárhogy meg lehet halni de legalább boldog vagyok addig. És nem garancia a hosszabb életre a soványság.

De ez az én véleményem.

Te döntesz hogy mit szeretnél.

Én nem fogok másoknak megfelelni úgy hogy boldogtalan legyek mellette.


26f

2017. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is hízlalom magam 16/f aki szeretne beszélgetni erről nyugodtan írjon :)
2017. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!