Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ebben az esetben fehérjét...

Ebben az esetben fehérjét vagy tömegnövelőt ajánlotok? 18/F

Figyelt kérdés
56kg vagyok, szálkás testalkatú. Szeretnék egyszerre hízni és izmot építeni, viszont nem akarok zsírosodni és utána diétázni, hanem ezt egyszerre szeretném, hogy ugyanúgy szálkás maradjak viszont tömeget is pakoljak fel. Szerintetek?

2018. aug. 13. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendes étkezést ajánlok. Ha megfelelően eszel, a fehérjepor is felesleges, a tömegnövelő pedig mindig az, a testépítés rovatban is mindig ezt mondják az okosok. Nem is értem, hogy ha valaki nem tud finom ételt enni (van választék rendesen, valamit csak szeret), akkor cukros vackot hogyan tud.

56 kilósan a fehérjeigényed is elég apró, nehogy már ne tudd ételből bevinni, nekem a hasonló mennyiséghez már nagyon vigyáznom kell, húst élből nem eszem, akkor reménytelenül elszállnék. Van, akinek valamiért gondja van a fehérjebevitellel, de az változtasson étrendet.

2018. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódd túl ezt az elzsírosodás dolgot, nem fog az neked összejönni, ha akarnád se...
2018. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!