Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnek meghizni! Mindig is...

Szeretnek meghizni! Mindig is nehen hiztam, es sokat fogyok mostansag. Amit tudni kell rolam: 16eves vagyok,178 cm magas, most mertem meg 46,6 kg es egy eve meg voltam 65. Egeszsegesen szeretnek hizni, jo helyre. Mit ajanlotok, mi segitene?

Figyelt kérdés

#hízás #gyorsen
2018. febr. 23. 16:37
 1/3 anonim válasza:
mi váltja ki a fogyàst?írtad h voltàl 65is..elkezdtél fogyni valami miatt amivel tisztàban vagy :P keveset eszel?stresszelsz? amúgyis ...a hízàs az egy lassú folyamat..ne erőltesd..plàne ne sürgesd mert az nemjó
2018. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsö körben vizsgáltasd meg magad.

Felszívódás, pajzsmirigy... amig a baj fennáll, hiába eszel fogyni fogsz.

2018. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek! Anyukám szerint azért nem azért nem hízok eleget,mert nem eszem rendesen hanem, mert még növésben vagyok és csak most kezdek el csontosodni. Úgyhogy Kalciumot fogok szedni, hogy segítsem ezt a folyamatot.
2018. ápr. 3. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!