Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Soha sem lakom jól?

Soha sem lakom jól?

Figyelt kérdés
Általában egészséges ételeket eszem (teljes kiőrlésű pékáruk, tészta, zabpehely, sovány húsok, gyümölcsök, zöldségek stb....). Napi 5x, sőt néha 6-7x is eszem, de valahogy sohasem érzem azt, hogy tele vagyok, többet nem ennék. A kínzó éhség elmúlik, de egy kicsi mindig megmarad. Van, hogy annyit eszem, hogy a hasam már meg is fájdul, de az éhség megmarad. Mit tegyek?

2018. máj. 23. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, az ételek nem jók vagy az elosztás, ha fizikai az ok.

Az, hogy nincs alapos jóllakás, még nem gond, de hogy kicsit még éhes vagy, az lehet, hogy igen (ha tényleg s nem csak étvágy, mert azt ismerem én is, azt azért figyelmen kívül lehet hagyni normál esetben). Fogyáskor van nálam olyan, hogy néha kissé éhes maradok, de nem nagyon zavaró és pár órán belül elmúlik. Ez nekem belefér, de súlytartáskor vagy fogyáskor rendszeresen zavarna azért. De jó étrenddel nincs gond.


A te étrendeden éheznék, ahogy a te étkezésszámoddal is (vagy átkozottul túlenném magam). Emiatt elképzelhető, hogy neked is jobb lenne más étel (akár ugyanezek, de más arányban) vagy nagyobb étkezések, ki tudja? Én kipróbálnám.


Sosem laksz jól? Nincs olyan, hogy nem érdekel az egész s kedvedre eszel valamit s kellemesen jóllaksz? Mert az támpontot adhatna, hogy milyen étellel s mennyivel tudsz jóllakni.

2018. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy ?
2018. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó neked ez a szénhidrátdús, zsírszegény étrend. Az is lehet, hogy nem eszel elég fehérjét.
2018. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!