Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha jól...

Miért van az, hogy ha jól lakom, rá 2 órára óriásira nő az alhasam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3-4 hónapban vettem észre

És zavar, mert ilyenkor úgy néz ki a hasam, mint ha 2-3 hónapos terhes lennék...csak a köldököm alatti rész nő meg/dudorodik ki

Miért, mitől, mit tehetnék ellene?

Tapasztalatok?


2013. ápr. 7. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg nagyon sokat, vagy olyat ettél, amit nem tudsz könnyen vagy egyáltalán megemészteni. Lehet át kellene nézni az étrended...
2013. ápr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a gabonától
2013. ápr. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a tegnapit még meg is értem, mekis kaja...ezer éve nem ettem

Viszont akkor semmit sem tudnék megemészteni?

Próbáltam már h kevesebbet eszek (többször keveset), azt is h kevés tejterméket, de mégis... Evés után 2-3 órával óriási hasam lesz!

Mint most este,aztán reggelre kisebb lett kicsivel

2013. ápr. 7. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen gyomorgondod lesz.


[link]


Oxytarm-ot tesztelném a helyedben.


Am azért van, mert valamilyen baci hiányzik, ezért olyan baci emészti amit beviszel, ami gázt termel. Legalábbis azthiszem.

2013. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem ebből 1 vagy maximum 2 pont jön ki

megpróbálom, h szedek 1-2 hétig normaflort vagy vmi ilyesmit, amit antibiotikumos kezelésekkor szoktak ajánlani h visszaálljon a bélflóra + vitaminokat

aztán ha 2-3 hét alatt nem javul, felkeresem a háziorvosom

igazából nagy baj nem történhet ebben a 2-3 hétben, mert sem hasmenésem, sem fájdalmam nincs

2013. ápr. 7. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon jó a linked is!

házi orvosomhoz ha megyek, mindenképp csináltatok vele széklet és vizelet vizsgálatot! :)

köszönöm szépen a válaszod!

2013. ápr. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!