Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor a gyümölcs nem...

Most akkor a gyümölcs nem egészséges?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem nagyobb mennyiségű gyümölcsöt enni. Ez a nagyobb mennyiség azt jelenti, hogy eddig a napi 5 főétkezés így nézett ki: most így néz ki:

- Reggeli: kenyér+felvágott - joghurt

- Tízórai: kávé - nincs

- Ebéd: amit főztem - gyümölcs+hús

- Uzsonna: gyümölcs/tea/joghurt - amit főztem

(az ebéd kitolódik)

- Vacsora: joghurt -joghurt/gyümölcs



Ami miatt gyümölcsöt kezdtem enni, az a székrekedés. Eddig elég kevés gyümölcsöt ettem, keveset mozogtam, most ezen próbálok változtatni, hogy beinduljon a bélműködés. Emellett persze jó dolog, hogy nem vagyok éhes és persze valamennyit fogyok.


Egyik ismerősöm azt mondta, hogy kikészítem a gyomromat, hogy nem eszem, csak gyümölcsöt, s ha most pár kilót le is adtam, de vissza fogom hízni a dupláját. Most akkor a gyümölcs nem egészséges? Hülyeséget csinálok?


26 L


2010. jún. 9. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nagyon hülye vagy!!! szerinted az állatok betegek? vagy a természetes élőhelyükön élők haldoklanak? és vajon az ősember belehalt az alma-mérgezésbe?
2010. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, mit is szeretnél ezzel mondani? Szerintem elég jól leírtam, hogy mi alapján mondják egyes emberek, hogy a gyümölcs nem egészséges, s én tudom, hogy az egészséges, csak kíváncsi lennék, hogy másoknak mi a véleménye.


Ha annyira egészséges lenne, akkor az emberek csak zöldségen és gyümölcsön, bogyókon és húson élnének, mint az ősember.

2010. jún. 14. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!