Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra vagy tisztítókúra?

Hízókúra vagy tisztítókúra?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mostanában nem eszek sokat, viszont sokat dolgozom és ezért eléggé lefogytam. Szeretnék visszahízni egy kicsit, de emellett viszont érzem, hogy ideje lenne elkezdeni tisztítókúrát csinálni, eddig nem csináltam, pedig ideje lett volna már elkezdeni, 28 éves vagyok. Nem tudom, hogy nem ártok e magamnak, ha tisztítókúrát csinálok, mivel az fogyást is eredményez. Hízzak elôször, vagy tisztítókúrázzak, ezáltal szabaduljak meg a mérgektôl és utánna próbáljak hízni???
2010. máj. 21. 23:27
 1/1 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Én a kettőt egyben ajánlom, tudok is erre neked egy módszert.Kész tápanyagdús ételt, amit csak tejbe, vagy yoghurtba vagy akár gyümölcslébe teheted.Vitaminnal, rosttal fogyasztva, egyszerre táplá, és üríti ki a méreganyagot.De van erre egy kiváló teagranulátum is.Sejtbiológiai laboratóriumban kifejlesztett ellenőrizhető megbízható készítmények.Írj ha érdekel... Üdvözlettel Éva
2010. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!